کد خبر: 58914تاریخ انتشار : 7:53:17 - پنجشنبه 16 فوریه 2017

نماینده مردم فومن و شفت خبر داد؛

احداث بزرگترین بازارچه سنتی درماکلوان/ مجوز دو طرح بزرگ صنعتی در شهرهای فومن و شفت

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اینکه احداث بزرگترین بازارچه سنتی در شهر ماکلوان برنامه‌ریزی شده است، گفت: مجوز دو طرح بزرگ صنعتی اخذشده است که در شهرستان‌های فومن و شفت در اختیار بخش خصوصی خواهیم گذاشت.

به گزارش  بهجت نیوز به نقل از  خبرگزاری شبستان ، حجت‌‌الاسلام محمدمهدی افتخاری، نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز(27بهمن) در جلسه شورای اداری در محل فرمانداری فومن اظهار داشت: وحدت عمل و مشارکت همه ادارات در راستای پیشرفت شهرستان از اهداف ما است.

وی با اشاره به اجرای اقتصاد مقاومتی، افزود: باید علاوه بر اجرای اقتصاد مقاومتی از شعار و کتابت خارج شویم و به توانمندی‌های خود باور داشته باشیم و خدمات ارزشمندی را به مردم ارائه دهیم.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید بخش کشاورزی دوباره احیا و برای آن صنایع تبدیلی تعریف شود، گفت: باید مسئله فرهنگی را جدی بگیریم زیرا هر کدام از ما در منزلمان مشکلات فرهنگی وجود دارد.

حجت‌الاسلام افتخاری با بیان اینکه باید به ورزش اهمیت زیادی داد اما ورزش شهرستان فومن خاموش است، تصریح کرد: باید در همه بخش‌ها ورزشکاران را بشناسیم و از استعدادهای ورزشی شهرستان استقبال کنیم.

وی با اشاره به بحث عمران و گردشگری، خاطرنشان کرد: عمران و زیرساخت‌هایی که در بخش روستاها نیاز داریم باید اهتمام ویژه‌ای صورت بگیرد تا شاهد رشد و توسعه همه جانبه در شهرستان باشیم.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جوانان و اشتغال از مهمترین‌ بحث‌های ما است، اظهار داشت: شهرک‌های صنعتی فومن هیچ اثری از تولید و اشتغال ندارد و کارخانه‌هایی که سرپا هستند یک جای آنها می‌لنگد.

حجت‌الاسلام افتخاری با بیان اینکه باید چراغ کم فروز شهرک صنعتی را فروزان کنیم و به جوانان امید دهیم، افزود: رضایت مردم باید برای مسئولان از هر چیزی مهمتر باشد.

وی با اشاره به سرما و ریزش برف در روزهای آینده، گفت: مدیریت بحران در هفته گذشته به خوبی عمل کردند و انتظار می‌رود در روزهای آینده هم این مدیریت به خوبی دیده شود.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بحران برف هفته گذشته گیلان و اختصاص 10 میلیارد تومان برای استان برای بخش‌های مختلف، تصریح کرد: از برج چهار برای شهرستان فومن 5 میلیارد تومان و برای شفت 3میلیارد تومان اعتبار اخذ شده است.

حجت‌الاسلام افتخاری با اشاره به اینکه بزرگترین بازارچه سنتی در شهر ماکلوان برنامه‌ریزی شده است، خاطرنشان کرد: این شهر به عنوان یکی از قطب‌های زیبای گردشگری می‌شودکه دهکده سلامت و پارک جنگلی هم در این شهر تعبیه می‌شود.

وی با بیان اینکه مجوز دو طرح بزرگ صنعتی از وزیر گرفته شده است که در اختیار بخش خصوصی خواهیم گذاشت، اظهار داشت: فومن و شفت میزبان این دو طرح بزرگ صنعتی است.