کد خبر: 58909تاریخ انتشار : 1:45:14 - پنجشنبه 16 فوریه 2017

فرماندار فومن؛

ضرورت آماده‌باش مسئولان فومن برای مقابله با بحران احتمالی

فرماندار فومن با تاکید بر آماده باش کلیه ادارات شهرستان فومن برای مقابله با بحران احتمالی در روزهای آینده، گفت: در زمینه تامین مایحتاج عمومی و کالاهای مورد نیاز شهروندان نباید مشکلی ایجاد شود.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از  خبرگزاری شبستان، حسین اسمعیل‌پور، فرماندار فومن ظهر امروز(27بهمن) در جلسه شورای اداری در محل فرمانداری این شهرستان با اشاره به بارش شدید برف و کاهش شدید دمای هوا در چندروز آینده، اظهار داشت: فروشگاه های بزرگ و نانوایی‌ها توسط صنعت و معدن توجیح شوند تا مشکلی در زمینه تامین مایحتاج عمومی و کالاهای مورد نیاز شهروندان وجود نداشته باشد.

وی با بیان اینکه کلیه مسئولان ادارت باید در روزهای پنج‌شنبه و جمعه در فرمانداری آماده باش باشند، افزود: طبق پیش‌بینی هواشناسی این شدت سرما در طول چندسال اخیر بی‌سابقه بوده و همه ما بایدآمادگی کامل را داشته باشیم.

فرماندار فومن با بیان اینکه بخشداران و دهیاران باید روستاها را ساماندهی کنند و تراکتورها را بیرون بیاورند، گفت: از طریق شرکت نفت بنزین و گازوئیل مورد نظر تراکتورها تامین شود تا در بحران پیش‌رو با مشکل برنخوریم.

اسمعیل‌پور با اشاره به اینکه شهرداران در سه حوزه شهری آمادگی لازم را داشته باشند، تصریح کرد: شریان‌های حیاتی کاملا باز باشد و تراکتورها در دهیاری‌ها آماده باش باشند.

وی با اشاره به شکایات مردم از عدم حضور روسای ادارات در محل اداره، خاطرنشان کرد: روسای ادارات در زمان مرخصی و بیرون رفتن از اداره حتما یک اختیار تام به یک نفر از کارمندان دهند تا کارهای مردم روی زمین نماند.

فرماندار فومن با اشاره به اینکه شهرداران ارزیابی محیطی از سطح شهر داشته باشند و نسبت به روشنایی معابر اقدام نمایند، اظهار داشت: از ظرفیت گروه‌های سیاسی، اجتماعی ،هیئات مذهبی و … برای بحران آینده استفاده شود.