کد خبر: 58816تاریخ انتشار : 23:14:01 - چهار شنبه 15 فوریه 2017

یادداشت/ محدثه پناهنده مسئول بررسی تحلیل سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه تهران پردیس فومن

حقارت به شکل دیپلماتیک!

محدثه پناهنده مسئول بررسی تحلیل سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه تهران پردیس فومن در یادداشتی با عنوان “حقارت به شکل دیپلماتیک” دیدار غیر دیپلماتیک برخی از مسئولین کشور با مقامات کشور سوئد در منزل سفیر آن کشور را مورد بررسی قرار داده است.

به گزارش بهجت نیوز؛ محدثه پناهنده مسئول بررسی تحلیل سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه تهران پردیس فومن در یادداشتی با عنوان “حقارت به شکل دیپلماتیک” دیدار غیر دیپلماتیک برخی از مسئولین کشور با مقامات کشور سوئد در منزل سفیر آن کشور را مورد بررسی قرار داده است. متن این یادداشت به شرح ذیل می باشد؛

روزی که امام(ره) فریاد ابراهیمی سر دادند قرار ما براین بود همراه امام(ره) تا تحقق جامعه اسلامی و تحویل پرچم اسلام به دست امام زمان(عج) پشت امام و انقلاب بمانیم. قرار ما بر این بود برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی ۵ مرحله را بپیمایم:
۱-انقلاب اسلامی ۲-تشکیل نظام اسلامی ۳-تشکیل دولت اسلامی ۴-تشکیل جامعه اسلامی ۵-تشکیل تمدن اسلامی

برای دو مرحله اول خون ها دادیم و سختی ها کشیدیم و در نهایت توانستیم انقلاب اسلامی را به ثمر بنشانیم اما چرا بعد از ۳۸سال از پیروزی انقلاب اسلامی هنوز نتوانستیم دولت اسلامی تشکیل دهیم؟
شاید جواب آن، نفوذ افکار غربگرا و لیبرالی و وجود کدخدا پرستانی باشد که از همان ابتدای انقلاب از دولت موقت و تا به امروز در نظام نفوذ کرده اند چنانکه اکنون می بینیم عده ای ذلت را به جان می خرند و در منزل سفیر (مهمان) سوئد قرارداد امضا می کنند در حالی که مراسم امضای قرارداد ها باید در مرکز رسمی کشور (میزبان) انجام شود.آیا این حقارت نیست؟

انقلاب ما قرار است اشاعه گر اسلام ناب محمدی(ص) در جهان باشد چطور ممکن است در داخل مملکت اسلامی زنان بی حجاب در مقابل وزرا و مسئولین کشور قرار گیرند و هیچکدام از آن ها به این عمل زشت و حقارت آمیز اعتراضی نکنند، بنده به شما وزرای تدبیر و امید روزی را یادآور می شوم که رزمنده ای از رزمندگان ایران اسلامی به هنگام اسارت در خاک عراق و در دل دشمن برای خبرنگار خانمی که قصد مصاحبه با ایشان را داشت شرط می گذارد که باید روسری سر کند تا با او مصاحبه کند و آن خانم مجبور به گذاشتن روسری می شود. امیدوارم این داستان برای مسئولین ما یادآور درسی بزرگ باشد که یک ایرانی مسلمان حتی در دل دشمن هم دست از آرمان های خود بر نمی دارد .

ما برای تحقق دولت اسلامی به دولتمردان و سیاست مدارانی نیاز داریم که دارای شاخصه های انقلابی باشند که از جمله ی آن پایبندی به استقلال کشور است که طبق گفته مقام معظم رهبری”استقلال سیاسی معنایش این است که ما در زمینه ی سیاسی فریب (دشمن را) نخوریم… استقلال فرهنگی که از همه مهم تر است در این است که سبک زندگی را سبک زندگی اسلامی ایرانی انتخاب بکنیم…

حال از وزیران محترمی که در آن محفل حضور داشتند توضیح می خواهیم چه دلیل و برهانی و چه انگیزه ای برای این عمل حقارت آمیز دارند؟