کد خبر: 58661تاریخ انتشار : 20:54:24 - دوشنبه 13 فوریه 2017

امام جمعه موقت سیاهکل؛

باید در تحقق منویات رهبری بکوشیم+تصاویر

حجت الاسلام کیماسی امام جمعه موقت املش در همایش حامیان امر به معروف و نهی از منکر در حسینیه امام خمینی(ره) سپاه ناحیه فومن گفت: همه ما باید مطیع رهبری باشیم، آقا گفت: تهاجم فرهنگی، چشم، آقا گفت: اقتصاد مقاومتی … آقا گفت امربه معروف و نهی از منکر ما باید در تحقق منویات رهبری بکوشیم و به آن جامه عمل بپوشانیم .

به گزارش بهجت نیوز؛ حجت الاسلام کیماسی در همایش حامیان امر به معروف و نهی از منکر در حسینیه امام خمینی(ره) سپااه ناحیه فومن با تقدیر از حضور بسیجیان به نقل از مرحوم آیت الله مشکینی گفت: خدواند در آسمان فرشته ها و زمین بسیجی ها را دارد.

امام جمعه موقت سیاهکل در وصف اقتدار بسیج افزود: اوباما و پوتین درباره سوریه  به مذاکره نشستند اوباما تفاهم نامه را امضاء کرد، پوتین امضاء نکرد و گفت: ابتدا نظر تهران را بدانم بعد!

وی اقتدار امروز را مدیون سپاه و بسیج دانست و  تاکید کرد: سپاه و بسیج ستون مستحکمی است که بر طبق فرمایش حضرت آقا هر جا کشور با مشکلی مواجه شد آن را به ستون مستحکم سپاه ببندیم.

حجت الاسلام کیماسی افزود: اگر با بصیرت در این راه آمدیم باید تا آخر برویم.

وی ادامه داد: مصر هم به لحاظ جمعیت و وسعت از کشور ما بزرگتر و پرجمعیت تر است لذا اگر تَن مُرسی به بسیجیان ما می خورد یک ساله کارش تمام نمی شد که ژنرال آمریکایی جایگزین آن شود.

امام جمعه موقت املش ضرب المثل عیسی به دین خود موسی به دین خود را باطل دانست و اضافه کرد: همه اعمال خیر در مقابل امر به معروف و نهی از منکر مثل نم دهان است در مقابل آب دریا!

وی افزود: خمس 1 بار، نماز 99 بار ، امر به معروف و نهی از منکر بیش از 140 بار در قرآن آمده است که نشان از مهم بودن این فریضه مهم الهی دارد.

مربی عقیدتی سپاه قدس در ادامه قلب را در 3 قالب معرفی کرد: اول قلب مشغول به دنیا دوم قلب مشغول به آخرت سوم  قلب مشغول به مولا  می باشد.

وی ضرب المثلی را از نوع سوم بیان کرد و گفت : همه ما باید مطیع رهبری باشیم، آقا گفت: تهاجم فرهنگی، چشم، آقا گفت: اقتصاد مقاومتی … آقا گفت امربه معروف و نهی از منکر ما باید در تحقق منویات رهبری بکوشیم و به آن جامه عمل بپوشانیم .

حجت الاسلام کیماسی در ادامه بیان داشت: نباید سلیقه را در دین قاطی بکنیم، این موجب می شود که جوانان ما از آن دور شوند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: حدودا 148 روز در سال ایام عزاداری مطرح کرده و مراسم می گیرند، این می شود که ما را به افسردگی متهم می کنند.

در پایان این همایش از فعالان امر به معروف در شهرستان تجلیل به عمل آمد.