کد خبر: 58655تاریخ انتشار : 19:15:32 - یکشنبه 12 فوریه 2017

دبیر جبهه نیروهای مردمی انقلاب اسلامی گیلان؛

ذخیره واقعی انقلاب، مردم مستضعف و شهید داده هستند

دبیر جبهه نیروهای مردمی انقلاب اسلامی گیلان عصر امروز در جمع فرهنگیان استان گیلان گفت: در حالی که برخی ها چند ده میلیون تومان حقوق می گیرند عده ای شب ها سر گرسنه بر زمین می گذارند که این با اصل و ماهیت انقلاب اسلامی منافات دارد.

به گزارش بهجت نیوز؛ نظرعلی علیزاده عصر امروز در جمع فرهنگیان استان گیلان با تسلیت ایام فاطیمه (س) اظهار کرد: برخی در بدنه دولت غیر انقلابی هستند.

وی با بیان اینکه در شرایط فعلی کسی به دغدغه های مقام معظم رهبری در حوزه فرهنگ توجه جدی نمی کند،افزود: مگر می شود به وضعیت جامعه که ثمره سیاست های اشتباه برخی آقایان و بی توجهی آنان به رهنمود های رهبرانقلاب است،بی تفاوت بود.

دبیر جبهه نیروهای مردمی انقلاب اسلامی گیلان با بیان اینکه باید به دنبال دولت انقلابی و مردمی باشیم تصریح کرد: دولتی که به مشکل معیشت و اقتصاد مردم توجه نمی کند انقلابی نیست.

علیزاده با یاداوری اینکه به فرموده رهبر معظم انقلاب حقوق های نجومی هجمه به ارزش هاست و همچنبن به اختلاس های صورت گرفته گفت:در حالی که برخی ها چند ده میلیون تومان حقوق می گیرند عده ای شب ها سر گرسنه بر زمین می گذارند که این با اصل و ماهیت انقلاب اسلامی منافات دارد.

وی با بیان اینکه کسی که حق تفریح خود و فرزندش را از بیت المال میگیرد، هرگز ذخیره انقلاب نخواهد بود،افزود: ذخیره واقعی انقلاب، مردم مستضعف و شهید داده هستند که در همه ی صنحه ها و سنگر ها ایستادگی کرده اند.

دبیر جبهه مردمی یاران انقلاب اسلامی گیلان با بیان اینکه حمایت مردم تا زمانی است که از آرمان های انقلاب دفاع کنیم، افزود: کسانی با انقلاب و آرمانهای امام و شهدا زاویه بگیرند محکوم به نابودی و شکست هستند.

علیزاده با بیان اینکه انقلاب ثمره خون هزاران شهید است افزود: بنا بر وصیت امام خمینی (ره) بر همه فرض است که نگذاریم انقلاب به دست نااهلان بیفتد.

وی با بیان اینکه ما در حوزه نظامی و مقابله با دشمنان خارجی بسیار قوی و مسلط بر اوضاع هستیم افزود: باید مواظب کسانی باشیم که با لباس دین به جنگ دین ،اعتقاد و تمامیت کشور ما آمده اند.