کد خبر: 58622تاریخ انتشار : 0:04:26 - یکشنبه 12 فوریه 2017

مسئول بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی فومن؛

کشاورزی می تواند در اشتغالزایی جوانان روستایی مؤثر باشد

مسئول بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی فومن عصر دیروز در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز گفت: توجه به کشاورزی می تواند در امر اشتغالزایی پایدار برای جوانان روستایی مؤثر باشد و از مهاجرت روستائیان به شهرها جلوگیری کند ضمن اینکه می تواند درآمد روستائیان و توسعه پایدار را در روستاها به دنبال داشته باشد.

به گزارش بهجت نیوز؛ محمد مهدی حاجتی قلعه کلی مسئول بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی فومن عصر دیروز در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز گفت: از اموری که بسیج مهندسین کشاورزی از تاریخی که افتتاح شده تا به امروز انجام داده است می توان به ساماندهی نیروی انسانی متخصص، اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی، بازدید از  مزارع، باغات و واحدهای تولیدی می توان اشاره کرد.

حاجتی با اشاره به اهمیت بخش کشاورزی در اقتصاد مقاومتی اظهار کرد: توجه به کشاورزی می تواند در امر اشتغالزایی پایدار برای جوانان روستایی مؤثر باشد و از مهاجرت روستائیان به شهرها جلوگیری کند ضمن اینکه می تواند درآمد روستائیان و توسعه پایدار را در روستاها به دنبال داشته باشد.

مسئول بسیج مهندسین کشاورزی شهرستان فومن در ارتباط با برنامه های این رده بسیج بیان داشت: از برنامه های آینده بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی می توانیم به امر اشتغال زایی و بازآموزی مهندسین کشاورزی و متخصصین این امر در سطح روستاها، اجرای طرح های نوین در بخش افزایش بهره وری در بخش کشاورزی و همچنین جلوگیری از تغییر کاربری اراضی کشاورزی و منابع طبیعی اشاره کرد.

حاجتی در پایان خاطر نشان کرد: امیدواریم که در این امور مهم تمامی مسئولین شهرستان فومن خصوصا افرادی که درگیر این فعالیت ها هستند به بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی کمک نمایند تا به آن اهداف عالیه خود برسیم.

/عباس یکتا

  1. شهروندعادی گفت:

    کدام جوان روستایی مهندس جان! جوانان روستایی مابه دلیل حمایتهای بی دریغ دولتمردان ومسوولین یادرشهرهادستفروشی می کنندویادرتهران کارگری