کد خبر: 58616تاریخ انتشار : 23:01:48 - شنبه 11 فوریه 2017

یادداشت/رضا صادقی

آنچه دیروز به نمایش آمد

رضا صادقی از فعالان فضای مجازی در یادداشتی با عنوان ” آنچه دیروز به نمایش آمد” راهپیمائی حماسی روز گذشته ملت ایران را مورد بررسی قرار داده است.

به گزارش بهجت نیوز؛ رضا صادقی از فعالان فضای مجازی در یادداشتی با عنوان ” آنچه دیروز به نمایش آمد” راهپیمائی حماسی روز گذشته ملت ایران را مورد بررسی قرار داده است. این یادداشت به شرح ذیل می باشد:

پس از گذشت ۳۸ سال و آغاز سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مردم ثابت کردند که با وجود برخی از مشکلات اجتماعی و اقتصادی همچنان حامی و پشتیبان واقعی انقلاب خویش هستند.دشمنان این ملت که از وجود همه ترفندها و شگردها بهره می گیرند تا مردم را نومید سازند که دست از انقلاب بکشند تا به گمان خود توانسته باشند، سلطه استعمار و امپریالیزم را بار دیگر به کشور برگردانند و باز شاهد حاکمیت یک نظام مرده و پوشالی و وابسته باشند.

این بار نیز مردم علی رغم سرمای زیاد و ریزش برف و باران، پر صلابت تر از گذشته و با شوری زایدالوصف به دعوت رهبر معظم انقلاب به صحنه آمدند تا بگویند همچنان در راه آرمانهای انقلاب خود ثابت قدمند و میعادی را که بسته اند همچنان وفادارند. با وجود تبلیغات شدید رسانه های خارجی و نیز بخشی از فضای مجازی که در جهت تضعیف ملت و زدودن روح مقاومت ملت میکوشیدند ، باز این مردم شریف و مقاوم ایران بودند که بدون اعتناء به لفّاظی ها و لجن پراکنی های تبلیغاتِ معاندان و معارضان نظام و بقیه ایادی مستور انان در داخل که در پوشش های مختلف به نفع اجانب و بیگانگان تلاش میکنند به صحنه آمدند و حماسه آفریدند.
مهم آنکه بزرگداشت انقلاب در بیش از ۵ هزار نقطه و مکان برگزار شد و همه شهرها و قصبات به خروش آمدند، تا حقانیت انقلاب را اثبات کنند.
این موضوع شگفت انگیز است که چگونه پس از طی قریب به چهار دهه مردم همچنان ایستاده اند.پر واضح است هر انقلابی که او را چنین حامیانی باشند، توقف ناپذیر است و مجدانه در راه آرمانهای اصیلش صبورانه می کوشند و می بالند و می پویند.

به راستی به کدام ملت است این، به کدام مذهب است این
که کشند عاشقی را که تو عاشقم چرایی.
عراقی

بی نطیر است که با یک فراخوان، یک نظامی بتواند آحاد یک ملت را در یک روز به حرکت درآورد و در جهان عجیب و مشابهی ندارد.در طول ۱۸ ماه تظاهرات در سالهای ۵۶ و ۵۷ انقلاب، حکومت آمریکایی و ضد مردمی پهلوی شاه نتوانست حتی ۵ هزار نفر را در حمایت از خود در تهران به حرکت در آورد. وخامت و وجوه و میزان ضد مردمی بودنش را نیک بنگرید.

شاه ابله حمایت مردمی که نداشت هیچ، خود او و یارانش هم هیچ بودند، و او پریشان و مضطرب بی هدف فقط یک بار در رسانه ملی ظاهر شده و یک دست نوشته ای که توسط رضا قطبی و سید حسین نصر رییس دفتر فرح تهیه شده بود را خطاب به ملت قرائت کرد و چنین گفت:که من صدای انقلاب شما را شنیده ام و تعهد میکنم که از این پس به قانون اساسی وفادار بوده و اقرار کرد که پیشتر ظلم و فساد و تباهی بوده و با آن مبارزه خواهم کرد و ملتمسانه از مردم خواست دست از انقلاب بر دارند!که تازه بعد از گذشت ۳۷ سال از حکومتش بیدار شده بود و عاقل گردیده و مردمی خواهم شد!

اما که دیگر دیر شده بود و عاقبت تکیه به آمریکا و اسراییل و انگلیس و تبری جستن از ملت، جز خذلان و خواری و فرار و سرشکستگی چیزی غیر از آن نبوده است.

  1. حسن فلاح گفت:

    متٲسفم برای شما،که نوشته های یکفرد روانی معلوم الحال حجتیه ای ضد خط امام را که لحظه به لحظه عمرش را در تفاسیر و نوشته های ضد مردمی میگذراند، و از تخریبگران دولت امید میباشد را چاپ میکنید، نکند شما هم حجتیه ای هستید؟ وای بر شما،او انسانی هتاک و بی مرز است که باشگرد اشعار حافظ و مولانا ووو خود را پروفسور بالتازا می داند، او در مقابل بسیاری از انسانهای شریف ، در هنگام کم آوردن تحدیدشان میکرد به زندان سپا و اطلاعات، نامبرده در روستای عثماوندان هم مورد تنفر ملت است، تحقیق کنید، تا افکار شیطانی این باز نشسته عقده ای سپاه فلجتان نکرده