کد خبر: 58368تاریخ انتشار : 21:17:59 - پنجشنبه 9 فوریه 2017

فرمانده سپاه فومن:

وظیفه ما حرکت در مسیری است که شهدا ترسیم کرده‌اند/حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن دشمنان را مایوس می کند

فرمانده سپاه فومن در جشن پیروزی انقلاب که عصر امروز در سالن ارشاد برگزار شد گفت: اگر اینجا سوریه، عراق و یمن نیست به‌ خاطر از خودگذشتگی شهیدان است و وظیفه همه ما حرکت در مسیری است که شهدا ترسیم کرده‌اند.

به گزارش بهجت نیوز؛ سرهنگ پاسدار فردین میرزاپور عصر امروز در جشن انقلاب به‌مناسبت 22 بهمن در سالن اداره ارشاد این شهرستان، اظهار داشت: هدف ما ازبرگزاری جشن 22 بهمن این است که بگوییم سپاه مخالف جشن و شادی نیست و در همه حال قدردان ملت هستیم.

فرمانده سپاه فومن با بیان اینکه امنیت امروزمان را مدیون جانفشانی شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم هستیم گفت: اگر اینجا سوریه، عراق و یمن نیست به‌خاطر از خودگذشتگی شهیدان است و وظیفه همه ما حرکت در مسیری است که شهدا ترسیم کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه هدف دشمن این است که حجاب را از جوانان ما بگیرد که فرهنگ ایران اسلامی این ترفند دشمنان را قبول نخواهد کرد افزود: فرهنگ ایران اسلامی برگرفته از فرهنگ عاشورایی است و هیچ فرهنگی بالاتر از فرهنگ ایرانی و اسلامی نیست.

میرزاپور تصریح کرد: نقش ولایت وحضور مردم در صحنه‌ها برای خنثی کردن فتنه‌هاست و ملت ایران در برابر تهدیدها، تحریم‌ها و فشارهای دشمنان و مستکبران سرافرازانه ایستاده است.

فرمانده سپاه ناحیه فومن با تاکید بر اینکه هیچ قدرتی قادر نیست ملت ایران را شکست دهد و مقابل انقلاب اسلامی قرار بگیرد اظهار داشت: مجاهدت و راه امام خمینی(ره) و شهدا به رهبری امام خامنه‌ای ادامه دارد.

میرزاپور با اشاره به اینکه حضور با شکوه ملت در راهپیمایی یوم الله  22 بهمن حاوی پیام مهمی است خاطرنشان کرد: حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن نقشه دشمنان راخنثی خواهند کرد و آنها را مایوس می کند.

انتهای پیام/