کد خبر: 58365تاریخ انتشار : 21:08:44 - پنجشنبه 9 فوریه 2017

فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان:

ملت مسیر شهدا و ولایت را انتخاب کنند

فرمانده انتظامی استان گیلان عصر امروز در مراسم یادواره شهدای نیروی انتظامی، انقلاب اسلامی و شهید مدافع حرم سجادطاهرنیا در مسجد جامع شهرستان شفت برگزار شد گفت: ملت با رای خود به افراد شایسته، مسیر شهدا و ولایت را انتخاب کنند.

به گزارش بهجت نیوز؛ سردار محمدرضا میرحیدری عصر امروز در مراسم یادواره شهدای نیروی انتظامی، انقلاب اسلامی و شهید مدافع حرم سجادطاهرنیا در مسجد جامع شهرستان شفت اظهار کرد: شهدای نیروی انتظامی شهدای عرصه نظم و امنیت هستند.

فرمانده انتظامی استان گیلان گفت: قرن‌ها مجاهدت، رنج و مصیبت در راه خدا با حضور امام(ره) به ثمر رسید و حکومت اسلامی تحقق یافت.

سردار میرحیدری تصریح کرد: انقلاب اسلامی نقطه عطفی برای همه ملت‌های مظلوم و ستمدیده جهان است.

وی با تاکید به فرموده امام راحل که حفظ نظام از اوجب واجبات است گفت: هر قلم و قدمی که علیه نظام برداشته شود سبب تضعیف نظام شده و باید پاسخگوی امام(ره) و شهدا در قیامت باشیم.

فرمانده انتظامی استان گیلان خاطرنشان کرد: امروز اگر نظام مقدس اسلامی عزتمندانه درمقابل استکبار جهانی ایستاده به برکت خون شهدا و ایثار و گذشت ملت است و باید مراقب بوده و اجازه ندهیم خدشه‌ای بر آن وارد شود.

سردار میرحیدری تصریح کرد: وظیفه سنگین ما حرکت در مسیری است که شهدا ترسیم کرده‌اند و در غیر این صورت خیانت به نظام و انقلاب است.

وی با اشاره به اینکه حفظ وحدت مهم‌ترین رکنی است که خواسته شهدا را محقق می‌کند افزود: باید بدانیم که اگر بخواهیم این انقلاب به ثمر نشسته و به دست صاحب اصلی آن برسد جز راه ولایت حرکت نکنند.

فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه هیچ‌گاه جنایات آمریکا از یاد ملت ایران نمی‌رود گفت: کسانی که فکر می‌کنند استکبار جهانی خواهد آمد و گامی برای ملت خواهد برداشت سخت در اشتباه هستند.

مقام ارشد انتظامی استان گیلان با بیان اینکه امروز نفوذ دشمن متفاوت‌تر از گذشته است اظهار داشت: نفوذ دشمن گام به گام با کمک برخی از دوستان داخلی درحال رقم خوردن بود که نیازمند مراقبت بیشتر از سوی مسئولان است.

سردار میرحیدری بیان کرد: کسانی که به‌دنبال ترویج اعتیاد، اختلاط دختر وپسر به نام “جشن، کنسرت و اردوهای ورزشی” هستند دشمن بوده و باید آن‌ها را متوجه این عمل اشتباه‌شان کنیم.

وی با تاکید بر لزوم حضور گسترده همه اقشار جامعه در راهپیمایی 22 بهمن افزود: امروز نظام استکباری وقیحانه به ملت ما اهانت می‌کند که می‌توان با حضور گسترده در راهپیمایی در حمایت از دولت و حاکمیت پاسخ محکمی به یاوه‌گویان داد.

فرمانده انتظامی استان گیلان حفظ اتحاد همه جناح‌ها، دوستداران انقلاب و شهدا در صحنه‌ها به‌ویژه آزمون بزرگ انتخابات را مهم دانست و اظهار داشت: ملت با رای خود به افراد شایسته، مسیر شهدا و ولایت را انتخاب کنند.