کد خبر: 58323تاریخ انتشار : 14:11:48 - پنجشنبه 9 فوریه 2017

در پیامی مشترک انجام شد؛

دعوت فومنی ها توسط فرماندار، نماینده و امام جمعه شهرستان برای خلق حماسه ای دیگر

دکتر حسین اسماعیل پور فرماندار شهرستان فومن، حجت الاسلام محمد مهدی افتخاری نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی و حجت الاسلام والمسلمین صفوی امام جمعه شهرستان فومن از آحاد مردم فومن برای شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن در پیامی مشترک دعوت کردند.

به گزارش بهجت نیوز؛‍ دکتر حسین اسماعیل پور فرماندار شهرستان فومن، حجت الاسلام محمد مهدی افتخاری  نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی و حجت الاسلام والمسلمین صفوی امام جمعه شهرستان فومن از آحاد مردم فومن برای شرکت در راهپیمایی یوم الله ۲۲بهمن و خلق حماسه ای دیگر در پیامی مشترک دعوت کردند. متن این پیام به شرح ذیل می باشد؛

۲۲بهمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی یادآور رشادت‌ها و جانفشانی‌های ملت حق‌طلبی است که در سایه‌ رهبری داهیانه حضرت امام خمینی و حماسه عشق و عقلانیت و تدبیر طومار استکبار ۲ هزار و ۵۰۰ساله را از کشورمان برچید و استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را برای همیشه به عنوان موهبتی ماندگار در این بلاد اسلامی جاودان کرد.
امروز پیشرفت‌های چشمگیر و درخشان علمی، فنی و اقتصادی، دفاعی و آرمان‌های آزادیخواهانه و عدالت‌طلب جمهوری اسلامی ایران در بین ملت‌ها و دولت‌ها در اقصی نقاط عالم از برکات انقلابی است که بیش از سه دهه عمر با برکت خود را با نشاط و امید و همبستگی مردم ایران در سایه ولایت ادامه داده است.
ملت سرافراز ایران اسلامی با تبعیت از مقام معظم رهبری، ایستادگی بر اصول و آرمان‌های امام راحل، حرکت در مسیر اعتدال، عقلانیت و دوری از افراطی‌گری، اصرار بر حفظ استقلال همه جانبه، خودکفایی و ایستادگی در مقابل قدرت‌های سلطه‌گر به راه درخشان و پرافتخاری که با راهبری معمار کبیر انقلاب اسلامی آغاز کردند ادامه می‌دهند.
ضمن تبریک فرا رسیدن یوم‌الله ۲۲ بهمن روز بیعت با آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره) و تجدید میثاق دوباره با رهبر معظم انقلاب از تمام مردم فهیم و ولایتمدار شهرستان فومن که همواره در صحنه‌های مختلف دفاع از نظام شگفتی‌آفرین بوده‌اند دعوت می‌‌کنیم تا با حضور یکپارچه خود در راهپیمایی ۲۲بهمن حماسه‌ دیگری را رقم زنند و اقتدار، اراده و عزم ملی خود را در پاسداری از انقلاب به جهانیان نشان دهند.

حسین اسمعیل پور فرماندار شهرستان فومن
سید محمدحسن صفوی امام جمعه شهرستان فومن
محمدمهدی افتخاری نماینده مردم غیور شهرستانهای فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی