کد خبر: 58214تاریخ انتشار : 3:28:53 - پنجشنبه 9 فوریه 2017

مسئول سازمان بسیج اساتید گیلان:

تحریف و نفوذ نظام مقدس جمهوری اسلامی را تهدید می‌کند

مسئول سازمان بسیج اساتید استان گیلان با بیان اینکه امروز تحریف و نفوذ، نظام مقدس جمهوری اسلامی را تهدید می‌کند گفت: امروز حقیقت را به‌گونه‌ای معنا می‌کنند که واقعیت را به انحراف ببرند.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از  خبرگزاری تسنیم، سردار محمد جلایی امشب در حسینیه حضرت رقیه(س) رشت با اشاره به اینکه آیا بعد از گذشت 38 سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نیازی به انقلابی بودن و انقلابی زیستن است، اظهار داشت: نگاه ما به جهان معاصر برگرفته از میراث امام(ره)، جهان بینی توحیدی و انقلاب اسلامی است.

مسئول سازمان بسیج اساتید استان گیلان با بیان اینکه انقلاب برای اسلام انجام شد و انگیزه انقلاب، اسلام بود افزود: امام(ره) قصد داشت احکام نورانی اسلام را در یک جامعه اسلامی حاکم کند.

سردار جلایی با اشاره به اینکه اهداف انقلاب در لا‌به‌لای سخنان امام(ره) از سال 42 تا 67، حاکمیت اسلام و بیداری جوامع اسلامی بود تصریح کرد: هدف از انقلاب اسلامی پایه‌گذاری نهضتی است که به نهضت جهانی اسلام و انقلاب حضرت مهدی(عج) ملحق شود.

مسئول سازمان بسیج اساتید استان گیلان با تاکید بر اینکه بزرگترین شاخصه نهضت انقلاب اسلامی و امام(ره) عقلانیت و عدالت بود گفت: هر آنچه امام(ره) در رساله خود نوشت به پای میدان عمل آورد.

سردار جلایی با اشاره به اینکه معنویت یکی دیگر از شاخصه‌های انقلاب اسلامی و به معنای اسلام ناب است گفت: پیروزی انقلاب اسلامی یک معجزه بود و انجام آن به فکر کسی خطور نمی‌کرد.

مسئول سازمان بسیج اساتید استان گیلان با بیان اینکه یک سید تبعید شده توانست قلب‌ها را متحول کند خاطرنشان کرد: پیام های امام(ره) پیام معمولی نبود.

وی با بیان اینکه یکی دیگر از شاخصه‌های انقلاب اسلامی عقلانیت و علم است و علم به تعبیر مقام معظم رهبری سلطان است تصریح کرد: علم مفید علمی است که جامعه و همه اجزای آن را در مواجهه با داخل و خارج در راس قرار می‌دهد.

سردار جلایی با اشاره به اینکه حضرت آیت الله بهجت(ره) معصومیت دوران کودکی خود را به همراه خود نگاه داشت افزود: حفظ کردن معصومیت توانست حضرت آیت الله بهجت را به درجات عالی و عرفانی برساند.

مسئول سازمان بسیج اساتید استان گیلان با بیان اینکه امروز تحریف و نفوذ، نظام مقدس جمهوری اسلامی را تهدید می‌کند خاطرنشان کرد: امروز حقیقت را به‌گونه‌ای معنا می‌کنند که واقعیت را به انحراف ببرند.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری که در خرداد ماه 94 در مراسم ارتحال امام(ره) فرمودند عده‌ای به‌دنبال این هستند “راه امام (ره) را گم کنیم، از راه امام (ره) دور شویم و یا به عمد راه امام را کنار بگذاریم” افزود: هدف این افراد آن‌ است تا نسل‌های جدید را به خطر اندازند.

سردار جلایی با تاکید بر اینکه عده‌ای نیز به‌دنبال تحریف کردن سخنان امام(ره) هستند تا راه امام(ره) را گم کنیم گفت: نسل‌های آینده انقلاب را فاصله از امام‌(ره) تهدید می‌کند.

مسئول سازمان بسیج اساتید استان گیلان خاطرنشان کرد: امام (ره) جهاد کبیر را از دل قرآن بیرون آورد و کتاب جهانی و انسان ساز را از منظر تاریخی نگریست.

وی با بیان اینکه آحاد مردم با آحاد مسئولان اتحاد دارند خاطرنشان کرد: اگر عده‌ای امام را تحریف کنند نسل ما راه امام و امام را گم می کند و اگر راه امام گم شد و از امام فاصله گرفتیم؛ عده‌ای به عمد امام را کنار می گذارند و آن موقع اسلام و ایران سیلی خواهد خورد.

سردار جلایی با اشاره به اینکه اکنون شاخصه‌های امام راحل که عدالت و نگاه به مستضعفان است وجود ندارد افزود: جبهه انقلاب و جنگ به پشتوانه مردم بود و امروز نیز شهدای مدافعان حرم از دامان همین مردم هستند.

وی با تاکید بر اینکه انقلابی‌گری تمام شدنی نیست و انقلابی‌گری دارای 2 شاخصه مهم است خاطرنشان کرد: باید انقلابی زیست تا انقلابی ماند و کسی که زندگی انقلابی را تجربه نکرده است نمی‌تواند انقلابی بماند.

مسئول سازمان بسیج اساتید استان گیلان با بیان اینکه اگر ما انقلابی باشیم به تمامی قطب‌های اقتصادی خواهیم رسید تصریح کرد: تکلیف، سن و زمان نمی‌شناسد و باید پشت سر رهبر و ولی فقیه تکالیف خود را انجام دهیم.

سردار جلایی با بیان اینکه حضور در راهپیمایی 22 بهمن شور برپا کردن و گرامی داشتن ایام الله است گفت: رمز پیروزی وحدت است و وحدت حول محور اسلام است.