کد خبر: 58172تاریخ انتشار : 2:54:14 - چهار شنبه 8 فوریه 2017

فرمانده سپاه ناحیه فومن؛

بسیج در تمام عرصه ها حماسه آفرین است

سرهنگ پاسدار فردین میرزاپور فرمانده سپاه ناحیه فومن عصر دیروز در همایش امر به معروف و نهی از منکر که با حضور بسیجیان در حسینیه سپاه ناحیه فومن برگزار شد گفت: بسیج خنثی نیست و در تمام عرصه ها حماسه آفرین است.

به گزارش بهجت نیوز؛ سرهنگ پاسدار فردین میرزاپور فرمانده سپاه ناحیه فومن عصر دیروز در همایش امر به معروف و نهی از منکر که با حضور بسیجیان در حسینیه سپاه ناحیه فومن برگزار شد گفت: بسیج خنثی نیست و در تمام عرصه ها حماسه آفرین است.

فرمانده سپاه ناحیه فومن با اشاره به اهمیت فریضه امر به معروف و نهی از منکر اظهار کرد: ماموریت ویژه بسیج حماسه آفرینی در همه عرصه ها به خصوص در فریضه بزرگ امر به معروف و نهی از منکر است.

سرهنگ میرزاپور با اشاره به راهپیمایی بزرگ ۲۲ بهمن ماه به عنوان برنامه ویژه ایام الله دهه فجر تصریح کرد: یکی از تفاوت‌های انقلاب اسلامی ایران با دیگر انقلاب‌های جهان، برگزاری سالانه جشن پیروزی انقلاب توسط خود مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی است.

وی افزود: انقلاب اسلامی یک حماسه ماندگار و با عظمت در تاریخ جهان است که خود سردمداران استکبار با آن همه رسانه و سازمان‌های امنیتی پیشرفته‌ای که در اختیار داشتند نتوانستند وقوع انقلاب اسلامی را پیش‌بینی کنند.

فرمانده سپاه ناحیه فومن در پایان خاطر نشان کرد:‌ ما به این مردم و خدمتگزاری این مردم افتخار می‌کنیم، آن‌ها همان مردمی هستند که امام فرمود از مردم اهل حجاز در عصر رسول الله(ص) و از مردم کوفه در عصر امیرالمؤمنین(ع) بالاتر هستند. مردم ولایتمداری که در هیچ برهه‌ای از تاریخ رهبر و ولی‌فقیه خود را تنها نگذاشتند.