کد خبر: 58151تاریخ انتشار : 0:26:43 - چهار شنبه 8 فوریه 2017

مدیر آموزش و پرورش شهرستان فومن؛

توسعه فرهنگی از واجباب مهم جامعه می باشد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان فومن عصر دیروز در همایش رشد و توسعه آموزش و پرورش در دهه فجر انقلاب اسلامی که با حضور اندیشمندان، مبتکران، مدیران و فرهنگیان فومن در سالن سید الشهدای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد گفت: توسعه فرهنگی و توسعه آموزش و پرورش به دلیل اینکه با نیروی انسانی عظیمی مواجه است از واجباب مهم جامعه می باشد.

به گزارش بهجت نیوز؛ عباس رجب پور مدیر آموزش و پرورش شهرستان فومن عصر دیروز در همایش رشد و توسعه آموزش و پرورش در دهه فجر انقلاب اسلامی که با حضور اندیشمندان، مبتکران، مدیران و فرهنگیان فومن در سالن سید الشهدای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد گفت: انقلاب اسلامی در طول ۳۸ سالی که بر ما گذشت سرآغاز طلوع اسلام، پاسدار ارزش‌های بلند اسلامی و مقطع رهایی ملت ایران از طاغوت است که گذشته را از آینده جدا کرده است.

وی دهه فجر را تولدی دیگر از اسلام و آیینه ای برای درخشیدن خورشید اسلام دانست و اظهار کرد:38 سال از تولد انقلاب اسلامی می گذرد و آرزوی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به تحقق پیوسته است و انقلاب اسلامی در سراسر دنیا گسترش پیدا کرده است.

عباس رجب پور جمهوری اسلامی را الگو و سرمشق برای دنیای اسلام دانست و تصریح کرد: مبارزات مختلفی که در دنیا بر علیه استکبار جهانی و کفر رخ می‌دهد به سبک جمهوری اسلامی صورت پذیرفته است و این نشانه نفوذ جمهوری اسلامی در دنیای اسلام می باشد پس امام راحل ما به آرزوی خودشان رسیده و ان شالله تا ظهور امام زمان (عج) این انقلاب تداوم داشته باشد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان فومن تاکید کرد: توسعه فرهنگی و توسعه آموزش و پرورش به دلیل اینکه با نیروی انسانی عظیمی مواجه است از واجباب مهم جامعه می باشد.

وی توسعه و رشد آموزش و پرورش را مبنای توسعه سیاسی، اقتصادی و اجتماعی دانست و گفت: آموزش و پرورش شهرستان فومن بر این باور است که از پتاسیل موجود در این شهرستان استفاده کند تا این توسعه را در این شهرستان به وقوع برساند.

مدیر آموزش و پرورش فومن در پایان خاطرنشان کرد: یکی از برنامه های پیش روی این اداره تشکیل محفلی با حضور نخبگان و خیرین برای استفاده از نظرات و پتاسیل آنها است.

/زهرا خوشگفتار