کد خبر: 58022تاریخ انتشار : 14:35:51 - دوشنبه 6 فوریه 2017

رئیس شورای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان گیلان انتخاب شد

حجت‌الاسلام والمسلمین میرحسینی اشکوری به‌عنوان رئیس شورای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان گیلان انتخاب شد.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از  خبرگزاری تسنیم، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدکاظم میرحسینی اشکوری رئیس شورای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان گیلان شد.

میرحسینی اشکوری با رای مستقیم اعضای عضو شورای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان به عنوان رئیس شورای این جبهه در استان گیلان انتخاب شد.

 میرحسینی اشکوری که از مبارزان دوران ستم‌شاهی است قبل از انقلاب چند بار توسط رژیم پهلوی دستگیر و بازداشت شد.

وی بعد از انقلاب مدتی رئیس کمیته انقلاب اسلامی در شهرستان‌های رودبار و اشکورات بود. پس از آن مجدداً برای تحصیل به قم بازگشت و همزمان با حوزه در دانشگاه نیز به تحصیل پرداخت و اکنون دارای مدرک تحصیلات حوزوی معادل فوق لیسانس و تحصیلات دانشگاهی لیسانس علوم تربیتی است.

اشکوری مدتی امام جمعه شهرستان رضوانشهر و 7 سال امام جمعه موقت رشت بود 4 سال نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان گیلان را برعهده داشت و چند سال آخر خدمت رسمی تا قبل از بازنشستگی مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان گیلان بود.

وی 18 سال سابقه تدریس در دانشگاه دارد و 7 جلد کتاب و بیش از 50 مقاله از وی منتشر شده است و از جمله آثار وی کتاب “جریان شناسی فتنه در نهج البلاغه” درباره خطر فتنه و فتنه‌گری است.

انتهای پیام/

  1. شهروند گیلانی گفت:

    با تشکر از اعضای محترم جبهه مردمی نیرو های انقلابی استان انتخاب بسیار مبارکی است . انتظار می رود از طریق های مجاوزی و اینترنتی و حضوری نسبت به جذب نیرو های مخلص و ولایتمدار در شهرستانها و مرکز استان اقدام فوری و به موقع داشته باشند الخصوص نیرو های که توسط این دولت و اصلاح طلبان و فتنه گران 88 در گیلان به جرم دفاع از ارزش های انقلاب و ولایت فقیه از سیستم های و پست های اداری کنار زده شده اند توجه ویژه گردد.