کد خبر: 57959تاریخ انتشار : 1:10:15 - دوشنبه 6 فوریه 2017

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی فومن و شفت؛

تشریح برنامه های قرآنی و فرهنگی در دهه فجر

سرپرست اداره تبليغات اسلامي فومن و شفت، برنامه‌های قرآنی و فرهنگی اين اداره را در ايام الله دهه فجر سال جاری در سطح این دو شهرستان تشريح کرد.

 به گزارش بهجت نیوز، حجت الاسلام سیاوش تائب طی گفتگویی اظهار داشت: با توجه به اينكه انقلاب اسلامي ايران از قرآن و نهضت عاشورا نشأت گرفته است، لذا بايد ارتباط واقعي دهه فجر و قرآن در جامعه تبيين شده و نبايد بحث دهه فجر از قرآن جدا باشد.

وي افزود: انقلاب اسلامي ايران ريشه در عترت و قرآن دارد و بر همه مسئولين واجب است كه در راستاي ترويج اين فرهنگ غني تلاش كرده و آن را براي جوانان تبيين كنند.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی فومن و شفت ، در ادامه، بر پايي محافل انس با قرآن کریم، برگزاری جشن های انقلاب، گلباران مزار شهدا، دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، بویژه شهدای انقلاب، برگزاری سخنرانی با موضوع تبیین اهداف و ویژگی های انقلاب بویژه برای نسل نوجوان و جوان، اجرای گفتمان انقلاب در مدارس و مساجد، اجرای مسابقات قرآنی، فرهنگی و ورزشی، برگزاری یادواره های شهدا، برگزاری مراسم دعای ندبه در صبح روز 22 بهمن در سطح برخی از مساجد شاخص، و حضور روحانیون و ائمه جماعات مساجد، هیئات مذهبی، کانونهای فرهنگی و مراکز قرآنی در راهپیمایی باشکوه 22 بهمن را ، از مهمترين برنامه هاي این اداره، در دهه فجر انقلاب اسلامي در شهرستان های فومن و شفت عنوان كرد.