کد خبر: 57959تاریخ انتشار : ۱:۱۰:۱۵ - دوشنبه ۱۸ بهم ۱۳۹۵

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی فومن و شفت؛

تشریح برنامه های قرآنی و فرهنگی در دهه فجر

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی فومن و شفت، برنامه‌های قرآنی و فرهنگی این اداره را در ایام الله دهه فجر سال جاری در سطح این دو شهرستان تشریح کرد.

 به گزارش بهجت نیوز، حجت الاسلام سیاوش تائب طی گفتگویی اظهار داشت: با توجه به اینکه انقلاب اسلامی ایران از قرآن و نهضت عاشورا نشأت گرفته است، لذا باید ارتباط واقعی دهه فجر و قرآن در جامعه تبیین شده و نباید بحث دهه فجر از قرآن جدا باشد.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران ریشه در عترت و قرآن دارد و بر همه مسئولین واجب است که در راستای ترویج این فرهنگ غنی تلاش کرده و آن را برای جوانان تبیین کنند.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی فومن و شفت ، در ادامه، بر پایی محافل انس با قرآن کریم، برگزاری جشن های انقلاب، گلباران مزار شهدا، دیدار با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، بویژه شهدای انقلاب، برگزاری سخنرانی با موضوع تبیین اهداف و ویژگی های انقلاب بویژه برای نسل نوجوان و جوان، اجرای گفتمان انقلاب در مدارس و مساجد، اجرای مسابقات قرآنی، فرهنگی و ورزشی، برگزاری یادواره های شهدا، برگزاری مراسم دعای ندبه در صبح روز ۲۲ بهمن در سطح برخی از مساجد شاخص، و حضور روحانیون و ائمه جماعات مساجد، هیئات مذهبی، کانونهای فرهنگی و مراکز قرآنی در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن را ، از مهمترین برنامه های این اداره، در دهه فجر انقلاب اسلامی در شهرستان های فومن و شفت عنوان کرد.