کد خبر: 57894تاریخ انتشار : 16:12:42 - یکشنبه 5 فوریه 2017

با همت اداره تبلیغات اسلامی فومن و شفت؛

برگزاری اجتماع مدافعین حرم در شهرستان فومن

باهمت اداره تبلیغات اسلامی فومن و شفت، اجتماع مدافعین حرم در مسجد ولیعصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) بالامحله فومن برگزار شد.

به گزارش بهجت نیوز؛ حجت الاسلام سیاوش تائب با اعلام این خبر گفت: در این اجتماع معنوی، که مصادف با سالروز میلاد خجسته عقیله بنی هاشم، حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) برگزار شد، حسین کنعانی، یکی از مدافعان حرم حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) و از مداحان اهل بیت (علیهم السلام) ضمن بیان خاطراتی از مناطق عملیاتی سوریه و ایثار و ازخودگذشتگی مدافعان حرم، به ذکر فضائل و مناقب عقیله بنی هاشم (علیها السلام) پرداخت.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی فومن و شفت اظهار داشت: مراسم اجتماع مدافعین حرم ، از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده در ایام ‌الله دهه فجر است که در چهارمین روز این دهه مبارک ، همزمان با 140 شهر کشور در فومن برگزار شد.

وی با بیان اینکه شهدای مدافع حرم، برای عزت و سربلندی اسلام و برانداختن پرچم کفر به درجه رفیع شهادت رسیدند، تصریح کرد: این شهدای گرانقدر، جوانان رشید و پاک سرشتی بودند که با آگاهی و درک بالای خود، موقعیت حساس کشور و منطقه را درک کردند و وظیفه بزرگ جهاد در راه خدا را، مشتاقانه پذیرا شدند.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی فومن و شفت ضمن تجلیل از رشادت‌ها و ازخودگذشتگی‌های مدافعان حرم، تاکید کرد: باید با عمل به دستورات دین مبین اسلام و پایداری در راه حفظ ارزش‌ها، قدردان خون مطهر شهدای مدافع حرم باشیم.