کد خبر: 57853تاریخ انتشار : 2:52:30 - یکشنبه 5 فوریه 2017

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی؛

سفارش امام (ره) انتخاب انسانهای متخصص و متعهد است

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: دو شاخص مهم پیشرفت و عدالت برای انتخاب افراد و نامزدها درنظر گرفته می شود و انتخاب نامزدها بر اساس سه رکن مدیریتی که برای کار آماده باشد، تعهد انجام کار داشته باشد و اهل تقوا باشند برگزیده خواهند شد. آنهایی که لیاقت ندارند باید از چرخه خارج شوند و سفارش امام (ره) بر انتخاب انسانهای متخصص و متعهد است.

به گزارش بهجت نیوز به نقل از گیل خبر؛ حجت الاسلام محمد مهدی افتخاری نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی و رییس هیات عالی نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای گیلان در جلسه با نماینده ولی فقیه در استان گیلان  با تبریک ایام دهه فجر و پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی و تبریک ولادت با سعادت حضرت زینب (س) خطاب به نماینده محترم ولی فقیه در گیلان گفت: از آیت ا…قربانی به دلیل وقتی که در اختیار این هیات به دلیل معرفی دبیر این دوره هیات نظارت و رهنمودها و راهکارهای لازم در شروع کار قرار دادند سپاسگزارم.

رییس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراها در ادامه گفت: با توجه به نزدیک بودن ایام انتخابات اعضای این هیات در تلاشند تا شرایط را برای حضور حداکثری مردم در انتخابات فراهم کنند چرا که انتخابات آبروی ملی است و سرمایه گزاری عظیم ملت ایران است و به تعبیر مقام معظم رهبری انتخابات ثمره مردمسالاری دینی است و ملاک و معیار این هیات نیز نباید از جاده انصاف خارج شود و باید به گونه ای عمل کنیم که موجب نگرانی مردم نشده و ارزشهای نظام درنظر گرفته شود و نظراتی مطرح شود که مردم بتوانند اصلح را تشخیص دهند.

افتخاری در ادامه جلسه اظهار کرد: دو شاخص مهم پیشرفت و عدالت برای انتخاب افراد و نامزدها درنظر گرفته می شود و انتخاب نامزدها بر اساس سه رکن مدیریتی که برای کار آماده باشد، تعهد انجام کار داشته باشد و اهل تقوا باشند برگزیده خواهند شد. آنهایی که لیاقت ندارند باید از چرخه خارج شوند و سفارش امام (ره) بر انتخاب انسانهای متخصص و متعهد است.

حجت الاسلام افتخاری در پایان با معرفی دبیر هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی پنجم گفت: آقای اسماعیل عبدالهی علی رغم میل باطنی خود و اصرار اعضای هیات باتوجه به تجربه و سابقه مدیریتی برای دبیری این هیات انتخاب شده و با نظر هر سه نماینده این هیات به عنوان سخنگوی هیات نظارت گیلان نیز برگزیده شد تا پاسخگوی مدیران و افکار عمومی باشد و امید است در این راه بتوانیم اندک آبروی خود را در جهت برگزاری هرچه بهتر انتخابات هزینه کنیم.