کد خبر: 57746تاریخ انتشار : 4:41:50 - شنبه 4 فوریه 2017

امام جمعه موقت فومن؛

دشمن وارد میدان شده تا بی عفتی را در جامعه اسلامی رواج دهد+تصاویر

امام جمعه موقت فومن شب گذشته نشست نهضت روشنگری با موضوع سبک زندگی اسلامی و رسانه های بیگانه که به مناسبت دهه مبارک فجر در مسجد ولیعصر(عج) روستای شنبه بازار به همت حوزه مقاومت بسیج آیت الله بهجت(ره) لولمان و پایگاه اباذر این روستا برگزار گردید گفت: امروز دشمن با همه امکانات خود وارد میدان شده تا بی عفتی را در جامعه اسلامی رواج دهد و با گسترش شبکه های اجتماعی و ماهواره دنبال رواج بی بندوباری و تغییر سبک زندگی است که اگر هوشیار نباشیم بشدت آسیب خواهیم دید.

به گزارش بهجت نیوز؛ شب گذشته نشست نهضت روشنگری با موضوع سبک زندگی اسلامی و رسانه های بیگانه به مناسبت دهه مبارک فجر در مسجد ولیعصر(عج) روستای شنبه بازار به همت حوزه مقاومت بسیج آیت الله بهجت(ره) لولمان و پایگاه اباذر این روستا با حضور رزمندگان و ایثارگران،خانواده معظم شهدا،بسیجیان پایگاهای تابعه و اهالی محل و سرگرد پاسدار احسان جعفری فرمانده حوزه مقاومت بسیج آیت الله بهجت(ره) برگزار گردید.

سخنران این نشست حجت الاسلام والمسلمین نوروزیان امام جمعه موقت شهرستان فومن در این مراسم وحدت کلمه، ایمان به خدا و رهبری داهیانه امام راحل(ره) را از مهمترین دلایل پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن ۵۷ برشمرد.

وی همچنین از “دهه مبارک فجر” به عنوان بهترین فرصت برای بازخوانی اهداف و آرمانهای انقلاب اسلامی یاد کرد و گفت: انقلاب اسلامی ثمره جانفشانی و مجاهدت شهدای والامقام انقلاب است و ما باید در صیانت از آرمانها بکوشیم.
حجت الاسلام نوروزیان در بخشی دیگر از سخنان خود افزود:امروز دشمن با همه امکانات خود وارد میدان شده تا بی عفتی را در جامعه اسلامی رواج دهد و با گسترش شبکه های اجتماعی و ماهواره دنبال رواج بی بندوباری و تغییر سبک زندگی است که اگر هوشیار نباشیم بشدت آسیب خواهیم دید.

امام جمعه موقت فومن با تاکید بر اینکه سبک زندگی غربی مقدمه بسیاری از ناهنجاریهای غیراخلاقی همچون طلاق و …در خانواده است تصریح کرد: فرهنگ سازی،آگاهی بخشی و تبیین الگوهای رفتاری و عملی در سبک زندگی اسلامی نیازمند ایجاد زمینه های فرهنگی و اجتماعی در سطح جامعه بویژه خانواده هاست.

/میلاد پورمحسن