کد خبر: 57733تاریخ انتشار : 3:58:02 - شنبه 4 فوریه 2017

رئیس هیئت ورزش های روستائی و عشایری فومن خبر داد؛

برگزاری اولین راهپیمایی همگانی روستایی در دهه فجر

عصر دیروز ولی قنبر زاده رئیس هیئت ورزش های روستائی و عشایری فومن در نشستی با مسعود پورگل رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فومن از اولین راهپیمایی همگانی روستایی به مناسبت فرارسیدن دهه فجر در فومن خبر داد.

به گزارش بهجت نیوز؛ عصر دیروز ولی قنبر زاده رئیس هیئت ورزش های روستائی و عشایری فومن در نشستی با مسعود پورگل رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فومن از اولین راهپیمایی همگانی روستایی به مناسبت فرارسیدن دهه فجر در فومن خبر داد.

قنبر زاده با اشاره به برگزاری دو راهپیمائی روستائی افزود: این راهپیمایی در دهستان گشت با محوریت کردمحله و در دهستان گورابپس با محوریت خود آن روستا و با همکاری شورای بانوان دهستان کردمحله در ایام الله دهه فجر انجام خواهد شد.

وی در این جلسه اظهار کرد: با انجام این راهپیمایی امیدواریم زمینه ای ایجاد شود که در آینده ای نزدیک در روستاها شورای روستایی بانوان را تشکیل دهیم و با امکانات کمی که در روستاها وجود دارد بانوان روستایی هم بتوانید همانند بانوان شهری از امکانات ورزشی بهرمند شوند.

در ادامه مسعود پورگل رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فومن اظهار کرد: ورزش روستایی برای آن که به جایگاه مطلوب خود نیل کند باید کارهای زیادی انجام بشود چرا که دارای استعدادها و توانایی های بسیار بالقوه ای می باشد و این مسئله اهمیت راهبردی این ورزش را در آینده بیش از پیش آشکار خواهد ساخت.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان فومن تصریح کرد: ما برای روستا ها برنامه ریزی می کنیم و همه بدانند برای پیشرفت ورزش شهرستان و روستاها هر چیزی که در توان داشته باشیم انجام می دهیم.

پورگل در پایان از تمامی روستایان خواست که در اولین راهپیمایی بزرگ و بیاد ماندنی در فومن شرکت کنند.

/زهرا خوشگفتار