کد خبر: 57728تاریخ انتشار : 3:31:29 - شنبه 4 فوریه 2017

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید دستغیب فومن؛

رمز پیشرفت در روحیه انقلابی گری نهفته است

فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید دستغیب فومن عصر دیروز در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز گفت: روحیه انقلابی گری باید به عنوان اساسی ترین دستاورد انقلاب اسلامی حفظ و تقثویت شود چرا که رمز پیشرفت و کارآمدی نظام در روحیه انقلابی گری نهفته است.

به گزارش بهچت نیوز؛ سرگرد پاسدار اسفندیار عطادوست فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید دستغیب فومن عصر دیروز در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز گفت: 50 برنامه در جهت پاسداشت سی و هشتمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در سطح پایگاه های شهرستان فومن در حال برگزاری می باشد که از جمله این برنامه ها می توان به یادواره های شهدا، نشست های بصیرتی، محافل خاطره گوئی، جشنواره ورزشی، شب شعر، تجمع عاشقان ولایت، افتتاح پایگاه ها و مسکن مددجویان اشاره کرد.

سرگرد عطادوست با اشاره به روحیه انقلابی گری اظهار کرد: روحیه انقلابی گری باید به عنوان اساسی ترین دستاورد انقلاب اسلامی حفظ و تقثویت شود چرا که رمز پیشرفت و کارآمدی نظام در روحیه انقلابی گری نهفته است.

فرمانده حوزه شهید دستغیب شهری در ارتباط با دهه مبارک فجر تصریح کرد: دهه مبارک فجر بهترین فرصت برای انتقال پیام، اهداف و دستاورد های انقلاب و ایجاد روحیه امید و خودباوری در بین مردم به ویژه نسل جوان و تجلی ملت سرافراز ایران با آرمان های امام خمینی (ره) می باشد.

وی در ادامه بیان داشت: انقلاب اسلامی کارکردهای فرهنگی فراوانی را به همراه داشته است که نخستین و حیاتی ترین آن احیای اسلام ناب محمدی(س) و مطرح کردن آن در دنیا به عنوان یک مکتب حیات بخش است.

سرگرد پاسدار عطادوست در پایان خاطر نشان کرد: مردم مردم شهید پرور و انقلابی شهرستان فومن با حضور حماسی و پرشور خود در یوم الله 22 بهمن امسال ضمن نمایش وحدت ملی و تجدید میثاق با معمار کبیر انقلاب و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای مدظله العالی و شهدای گرنقدر، دشمنان اسلام و انقلاب را مایوس و ناکام می نمایند.

/عباس یکتا