کد خبر: 57680تاریخ انتشار : 16:20:19 - جمعه 3 فوریه 2017

امام جمعه فومن؛

آمریکا دشمنی را با ملت ایران تمام کرده است/مسئولین تکلیف پل ورودی شهر را هر چه سریعتر مشخص کنند

حجت الاسلام و المسلمین سید محمد حسن صفوی امام جمعه فومن ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه این شهرستان گفت: آمریکا دشمنی را با ملت ایران تمام کرده است.

به گزارش بهجت نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین سید محمد حسن صفوی امام جمعه فومن ظهر امروز در خطبه اول نماز جمعه امروز فومن با سفارش همگانی به تقوا و پرهیزکاری گفت: همه ما باید هر لحظه خدا را در زندگی خود در نظر داشته باشیم، باید به یاد امام زمان(عج) باشیم چرا که حضرت مهدی(عج) از طریق یکی از نوابش به شیعیان فرمود برای فرج من بسیار دعا کنید و در توقیعی به آخرین نائبش نوشت رسیدن فرج من گشایش شماست.

وی با اشاره به روز میلاد حضرت زینب (س) تصریح کرد:زینب سلام الله علیها به تعبیر امام سجاد(ع) عالمه ای بود که بدون استاد به آن جایگاه رسیده بود و پیام آور و سفیر نهضت عاشورا بود که با این رسالت انقلابی خود نهضت عاشورا را به کمال رساند و با خطبه های آتشین خود انقلابی ایجاد کرد که پایه های دستگاه جور اموی لرزید و بعد از چند دهه ما در تاریخ شاهد فروپاشی حکومت امویان هستیم.

حجت الاسلام والمسلمین سید محمد حسن صفوی در خطبه دوم نماز جمعه فومن با اشاره به انقلاب اسلامی ایران تاکید کرد: انقلاب اسلامی ایران یک نعمت بزرگ الهی برای مردم ایران بود و رهبری آن بر عهده یک عالم وارسته دینی امام خمینی (ره) بود همانطور که امام صادق (ع) فرمودند در هر صد سال یک مجدد دین قیام می کند لذا امام خمینی(ره) جمهوری اسلامی را بعد از چهارده قرن در دنیای اسلام تشکیل داد.

امام جمعه فومن در رابطه با ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: یکی از افتخارات مردم ایران حضور پرقدرت در راهپیمائی روز 22 بهمن است.

وی با اشاره با واقعه تلخ ساختمان پلاسکوی تهران بیان داشت: شهیدان ساختمان پلاسکو که رهبر معظم انقلاب نان را قهرمانانی بی ادعا خواندند حقیقتا آزادگانی قهرمان برای ملت ایران بودند و جان خود را فدای سلامتی همشهریان شان کردند.

حجت الاسلام صفوی در رابطه با روز پرستار گفت: روز میلاد حضرت زینب (س) به افتخار آن شیرزن دشت کربلا روز پرستار نامیده شده است که باید از همین جا به پرستاران محترم شهرمان این روز را تبریک بگوئیم و از مسئولین بخواهیم تا مشکلات جامعه پرستاری را مرتفع نمایند.

امام جمعه فومن با اشاره به دستگیری یک کودک 5 ساله ایرانی در یکی از فرودگاه های آمریکا اظهار کرد: دولت آمریکا دشمنی را با ملت ایران تمام کرده است.رهبر معظم انقلاب نیز بارها فرمودند که دشمنی آمریکائیها با ما حد و مرز ندارد لذا بنده تصور میکنم با حکمی هم که اخیرا رئیس جمهور جدید این کشور صادر کرد و ورود اتباع برخی از کشورها از جمله کشور عزیزمان به کشور آمریکا را ممنوع کرد نهایت دشمنی و بد طینتی آنها را آشکار ساخت و بر این اساس لازم است مسئولین محترم این دشمنی ها را در سیاست گذاری های خارجی مد نظر قرار بدهند.

حجت الاسلام والمسلمین صفوی در پایان ضمن عرض خیر مقدم نسبت به فرماندار حدید شهرستان فومن خاطر نشان کرد: جناب آقای دکتر اسماعیل پور حضور شما را در این شهرستان بنده خیر مقدم عرض می کنم و باید بگویم شهرستان فومن با چهارصدو چند شهید و دارا بودن چند خانواده 3 شهید و 2 شهید در استان دارای شرایط ویژه ای می باشد و از همه مسئولین شهرستان و نماینده محترم می خواهم تکلیف پل ورودی شهر را هر چه سریعتر تا قبل از ورود گردشگران نورزوی مشخص کنند.

 1. حمید گفت:

  سلام چند روز سالروز آزاد سازی شهر های نبل و الزهرا بدست مدافعین گیلانی بود
  اگه زحمتی نیست می تونین یه خبر در این ضمینه تهیه کنید
  این آزاد سازی تنها به دست 180 تن از دلیر مردان لشکر 16 قدس گیلان انجام شد.
  لطف کنین یه خبر در این ضمینه تهیه کنین.
  این آزاد سازی بدست استانهایی که شاید اصلا در این زمینه نقشی نداشتند مصادره شده.
  فیلم و عکس های آزاد سازی این عملیات موجود هستش