کد خبر: 57642تاریخ انتشار : 3:19:27 - جمعه 3 فوریه 2017

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان؛

انقلاب اسلامی با پیوند امام و امت شکل گرفت+تصاویر

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان شب گذشته در مراسمی که به مناسبت دهه فجر در مسجد جامع فومن برگزار شد گفت: بعضی ها امروز مذاکره با آمریکا را حرکتی برد برد مطرح می کنند در صورتی که امام خمینی (ره) اگر با این رویکرد عمل می کرد، انقلاب اسلامی شکل نمی گرفت بلکه با پیوند امام و امت این انقلاب شکل گرفت.

به گزارش بهجت نیوز؛ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان  شب گذشته در مسجد جامع شهرستان فومن جنس انقلاب اسلامی را با دیگر انقلاب های عالم متفاوت دانست و افزود: این انقلاب از جنس انقلاب اعتقادی، فکری، عقیدتی پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم) است که برای تشکیل حکومت اسلامی است.

حجت الاسلام تسخیری بیان داشت: اجرای احکام الهی نیاز به حکومت دارد، حاکم باید اجرای احکام الهی را بر عهده بگیرد و مردم را به آن سمت و سو هدایت کند.

وی ادامه داد: پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله و سلم ) مامور به تشکیل حکومت شد و ان شاء الله تا روز قیامت ادامه پیدا می کند.

مسئول نمایندگی سپاه قدس گیلان در ادامه گفت: هر چه که می گذرد ما شاهد آن هستیم که در سراسر عالم اسلام فراگیر شود.

وی افزود: در بیانات امام خمینی (ره) ۳ هدف برای انقلاب اسلامی مطرح شد اول ساقط کردن رژیم طاعوت دوم تشکیل حکومت اسلامی و سوم تشکیل حکوت جهانی توسط جضرت مهدی (عج).

حجت الاسلام تسخیری گفت: ابوذرها آمدند در رکاب امام خمینی (ره) برای تشکیل انقلاب اسلامی، علمای بزرگ در زندان ساواک شکنجه ها را تحمل کردند. آزادگان نمونه ای از این ابوذر ها بودند که ابوذر وار ایستادند تا به برکت این رشادت ها انقلاب اسلامی سربلند شد.

وی در ادامه بیان داشت: بعضی ها امروز مذاکره با آمریکا را حرکتی برد برد مطرح می کنند در صورتی که امام خمینی (ره) اگر با این رویکرد عمل می کرد، انقلاب اسلامی شکل نمی گرفت بلکه با پیوند امام و امت این انقلاب شکل گرفت.

مسئول نمایندگی سپاه قدس گیلان پایان با اشاره به کلام امام (ره) بیان داشت: امام خمینی(ره) فرمودند ما انقلابمان را به جهان صادر خواهیم کرد، جنگ ۸ ساله برای ما نعمت بود و آنهایی که با هم جنگ سرد داشتند علیه جمهوری اسلامی متعهد شدند لذا امروز بیداری ملت ها از این انقلاب است و ملت یمن را نمونه بارز این موضوع می توان معرفی کرد.

imageimageimageimage