کد خبر: 57630تاریخ انتشار : 2:33:35 - جمعه 3 فوریه 2017

امام جمعه شهرستان فومن؛

انقلاب اسلامی یک نعمت بزرگ بود

امام جمعه فومن عصر امروز در دیدار با فرماندهی و پاسداران سپاه مقاومت این شهرستان گفت: تغییر حکومت در ایران از نظام شاهنشاهی به انقلاب اسلامی یک نعمت بزرگ بود.

به گزارش بهجت نیوز؛ امام جمعه شهرستان فومن عصر امروز در دیدار با فرماندهی و پاسداران سپاه مقاومت این شهرستان با اشاره به سریال جذاب معمای شاه گفت: خاندان پهلوی می خواستند اسلام را از بین ببرند اما خداوند تبارک و تعالی بر ما منت گذاشت بوسیله امام خمینی(ره) این انقلاب بزرگ را بر ما عرضه داشت البته باید بدانیم در کشور عراق صدام 30 نفر از خاندان حکیم، آیت الله صدر و چندین مرجع تقلید را در عراق شهید کرد و آب از آب تکان نخورد!
حجت الاسلام و المسلمین سید محمد حسن صفوی تاکید کرد: رهبری نعمت بزرگ خداوند و عدم رهبری بزرگترین مشکل یک جامعه است و داستان طالوت و جالوت در قرآن نمونه ای از این مسئله می باشد.
وی تصریح کرد: اگر می خواهید انقلاب اسلامی را بشناسید به خارج از کشور بروید و اوضاع انقلاب در بین کشورهای خارجی جستجو کنید.
امام جمعه فومن افزود: تغییر حکومت در ایران از نظام شاهنشاهی به انقلاب اسلامی یک نعمت بزرگ بود.
حجت الاسلام سید محمد حسن صفوی اظهار کرد: فرماسون ها انقلاب مشروطیت را تحریف کردند. در جریان انقلاب مشروطه اهانتی که به شیخ فضل الله نوری شد به شهدای کربلا نشد. امام خمینی (ره) از همه حکومت ها تجربه کسب نمود و این انقلاب را به بهترین شکل رهبری نمود و وظیفه امروز ما تلاش در پیشرفت هر چه بیشتر آن است.
وی در ادامه بیان کرد: در طول تاریخ یهودیان مصونیت داشتند و شیعه و نسل پیغمیر را می کشتند، تنها در زمان صفویان و آل بویه شیعیان قدرت پیدا کردند.
امام جمعه فومن خاطر نشان کرد: هیچ زمانی شیعیان مانند امروز حکومت نداشتند چرا که باید بدانیم اکنون در کنار ایران انصارالله و حزب الله خوار چشم دشمن این انقلاب شده است.