کد خبر: 57611تاریخ انتشار : 1:45:44 - جمعه 3 فوریه 2017

فرمانده سپاه ناحیه فومن؛

خط انقلاب خط مبارزه و استکبارستیزی است+تصاویر

فرمانده سپاه ناحیه فومن عصر دیروز در مراسم گرامیداشت شهدای انقلاب اسلامی، شهیدان ابراهیم جعفری و محمد کاظمی به همراه افتتاح پایگاه مقاومت بسیج شهدای آستان مقدس امامزاده میرزا گفت: خط انقلاب خط مبارزه و استکبارستیزی است نه سازش و فرهنگ دفاع مقدس و انقلابی ماندن منجر به حفظ و بقای انقلاب اسلامی خواهد شد.

به گزارش بهجت نیوز؛ مراسم گرامیداشت شهدای انقلاب اسلامی، شهیدان ابراهیم جعفری و محمد کاظمی به همراه افتتاح پایگاه مقاومت بسیج شهدای آستان مقدس امامزاده میرزا با حضور بسیجیان و جمعی از مسئولین شهرستان عصر دیروز در مسجد امامزاده میرزا و گلزار شهدا برگزار گردید.

فرمانده سپاه ناحیه فومن در این مراسم با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر یاد شهدای انقلاب اسلامی بویژه شهیدان جعفری و کاظمی را گرامی داشت و تاکید کرد : موضع معمار بزرگ انقلاب، امام خمینی (ره) انقلابی گری و انقلابی ماندن است.

سرهنگ میرزاپور مهمترین ویژگی امام خمینی(ره) را استکبار ستیزی عنوان کرد و گفت: دشمنان در مبارزه با این انقلاب سه اصل را معقتدند اول امام بی امت اقتدار ندارد دوم امت بی امام خطر ندارد سوم هم امت با امام و امام با امت شکست ندارد.

سرهنگ پاسدار فردین میرزاپور افزود: یکی از اصل های مهم زنده ماندن انقلاب اسلامی همین اصل ولایت فقیه است.

وی سپس کلام رهبری را در خصوص جهاد کبیر برای حاضران طرح نمود و ادامه داد در مقابل دشمن نباید تسلیم شویم و تمکین کنیم وی ادامه داد : خط انقلاب خط مبارزه و استکبارستیزی است نه سازش و فرهنگ دفاع مقدس و انقلابی ماندن منجر به حفظ و بقای انقلاب اسلامی خواهد شد.

وی پایگاه های مقاومت بسیج را مکان حفظ ارزشهای انقلاب و پایگاه بزرگ فرهنگی عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد با راه اندازی پایگاه مقاومت بسیج در آستان مقدس امامزاده میرزا وحدت و همدلی بوجود آمده در این مجموعه با افتتاح پایگاه مقاومت تداوم یافته و فعالیت های چشمگیر فرهنگی را در جوار مزار ۱۰۵ شهید شهرستان فومن شاهد باشیم.

در این مراسم با اعطای حکم مسئولیت به برادر بسیجی محمد رضا حسین زاده به عنوان فرماندهی پایگاه مقاومت شهدای آستان مقدس امامزاده میرزا فعالیت رسمی این پایگاه مقاومت آغاز شد.

در پایان مراسم با گل افشانی قبور شهدا یاد و خاطره آنها در سومین روز از دهه مبارک فجر گرامی داشته شد.