کد خبر: 57560تاریخ انتشار : 1:48:52 - پنجشنبه 2 فوریه 2017

مسئول روابط عمومی و تبلیغات ستاد نماز جمعه فومن؛

دهه فجر نقطه عطفی در تاریخ مجاهدت های ملت ایران است

مسئول روابط عمومی و تبلیغات ستاد نماز جمعه فومن طی بیانیه ای اظهار کرد:دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، مطلع فجر اسلام حقیقی و نقطه عطفی با شکوه، در تاریخ مجاهدت های دلیرانه ملت بزرگ ایران علیه ظلم و بی عدالتی طاغوت و طاغوتیان است.

به گزارش بهجت نیوز؛ میلاد پیرباوفا مسئول روابط عمومی و تبلیغات ستاد نماز جمعه شهرستان فومن در بیانیه ای به مناسب دهه مبارک فجر از عموم مردم برای حضور در راهپیمائی 22 بهمن فومن دعوت به حضور کرد. متن بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر واجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و المستشهدین بین یدیه

دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، مطلع فجر اسلام حقیقی و نقطه عطفی با شکوه، در تاریخ مجاهدت های دلیرانه ملت بزرگ ایران علیه ظلم و بی عدالتی طاغوت و طاغوتیان است؛ سرآغاز استقرار انقلابی الهی که با تاُسی از حماسه عظیم حسینی، رهبری امام خمینی (ره) و پشتوانه خون پاک شهدا، سعادت و تکامل فردی و اجتماعی را هدف نهایی خود قرار داده است و علیرغم هجمه های سنگین و مداوم، همچنان عالمانه از میراث گرانقدر خود پاسداری می کند.
ضمن گراميداشت یاد و خاطره رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و شهدای والامقام انقلاب، فرارسیدن ايام مبارك دهه فجر را به همه فجر آفرينان به ويژه مقام معظم رهبری، خانواده هاي معظم شهداء و ايثارگران و تمامي خدمتگزاران صديق نظام مقدس جمهوري اسلامي و آحاد مردم هميشه در صحنه و شهيد پرور شهرستان فومن تبریک و تهنیت عرض نموده و عزت و سربلندی روزافزون ایران اسلامی را در سایه رهبری مقـــام عظمای ولایــت از درگاه خداوند منان مسئلت می نمایم.
بر همه ماست که قدردان خون شهدا، امام شهدا و راه متعالی شهدای ارجمند انقلاب باشیم و برای بالندگی بیش از پیش ارزش های نظام و انقلاب که اکنون تحت زعامت و رهبری عالمانه مقام عظمای ولایت حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) عرصه های نوینی در جهان اسلام و نظام بین الملل گشوده است، کوشا بوده و تلاش کنیم.

ضمن تقدیر و تشکر از مردم همیشه در صحنه و شهید پرور شهرستان فومن، رجا واثق دارم در دهه مبارک فجر 95 و سالگرد انقلاب اسلامی همچون همیشه با حضور بی نظیر خود در جشن ها و مراسمات به ویژه راهپیمایی 22 بهمن شرکت نموده و ضمن تجدید میثاق با آرمانهای خمینی کبیر، با رهبری معظم انقلاب نیز تجدید بیعت نمائیم.

مسئول روابط عمومی و تبلیغات ستاد برگزاری نماز جمعه
میلاد پیرباوفا