کد خبر: 57556تاریخ انتشار : 1:34:29 - پنجشنبه 2 فوریه 2017

تقدیر چگونه رقم می خورد؛

امید تازه برای یک فومنی محکوم به قصاص

بنا بر شنیده ها جوان فومنی محکوم به قصاص تا 48 ساعت آینده برای اجرای حکم به عدالت سپرده می شود ولی ظاهرا امید تازه ای برای رهائی از اجرای حکم در حال رخ دادن است اما باید منتظر ماند و دید که تقدیر چگونه رقم می خورد؛

به گزارش بهجت نیوز؛ حادثه ای تلخ چند سال قبل در بازار فومن اتفاق افتاد که طی آن در اثر نزاع و درگیری میان دو جوان فومنی یکی از آنها (م ا)  متاسفانه جان خود رو از دست داد.

در آن حادثه ضارب(ه ر) توسط مامورین انتظامی دستگیر و در چند سال گذشته در زندان به سر می برد اما شنیده ها حکایت از آن دارد که دادگاه قاتل را به قصاص محکوم کرده است و این حکم باید در 48 ساعت آینده اجرا شود.

با پخش خبر قصاص (ه ر) در 24 ساعت گذشته خیلی از فومنی ها برای جلب رضایت از خانواده مقتول اعلام آمادگی کرده اند و حتی بسیاری از همشهریان فومنی از نماینده فومن و شفت و یا از احسان علیخانی مجری مشهور برنامه ماه عسل تقاضا کرده اند تا با ورود در این مسئله رضایت صاحبین حق را اخذ نمایند که این مسئله  امید تازه ای را برای قاتل در رهائی از چوبه دار ایجاد کرده است.

با این حال باید منتظر ماند و دید آیا خانواده مقتول جوان محکوم به قصاص را عفو می کنند و یا جوان خاطی را به اجرای عدالت می سپارند.