کد خبر: 57400تاریخ انتشار : 1:45:15 - چهار شنبه 1 فوریه 2017

یادداشت/محمدحامد نیکبخت گیلانی

این انقلاب مسئولین کاخ نشین نمی خواهد

محمد حامد نیکبخت گیلانی فعال فرهنگی و رسانه ای در یادداشتی با عنوان این انقلاب مسئولین کاخ نشین نمی خواهد تشکیل نظام جمهوری اسلامی را مورد یررسی قرار داده است.

به گزارش بهجت نیوز؛ محمد حامد نیکبخت گیلانی فعال فرهنگی و رسانه ای در یادداشتی با عنوان این انقلاب مسئولین کاخ نشین نمی خواهد تشکیل نظام جمهوری اسلامی را مورد یررسی قرار داده است. متن این یادداشت به شرح ذیل می باشد:

به نام اعظمی که عظیمی چون خمینی آفرید، ضمن تبریک سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران،امید است که همگی از سالکان راه حق و عدالت و از رهپویان و ادامه دهندگان آرمان شهیدان باشیم.حال که در سی و هشتمین بهار انقلاب،جای شهیدان همیشه جاوید را خالی می بینم از درگاه خداوند متعال برای آنان علو درجات و برای تمام کسانی که به لطف این انقلاب دارای مسئولیت درجمهوری اسلامی هستند عاقبت بخیری و خدمت خالصانه در راه خدا و برای مردم آرزومندم.

گاهی در مسیر انقلابی قرار می گیریم که حاشیه های پر زرق و برق آن باعث کم رنگ شدن هدف آن مسیر می شوند.هدف انقلاب حذف حکومت طاغوتی و تاسیس حکومت اسلامی است نه عده ای در حکومت اسلامی، طاغوتی زندگی کنند.

باتوجه به اهداف جمهوری اسلامی به تبیین ارزش انقلاب در دهه فجر اشاره ای می شود؛ دوازدهم بهمن 57 نخستین روز حکومت الهی بود که از بزرگ ترین اعیاد ملی و مذهبی ما به شمار می رود، ملت ما این روز بزرگ را عید می گیرند و زنده نگه می دارند. روزی که کنگره های قصر 2500 ساله حکومت طاغوتی را فرو ریخت و سلطه ی شیطانی را برای همیشه نابود ساخت تا حکومت مستضعفین جانشین آن گردد.

انتخاب واژه ی عید برای چنین روزی از سوی امام امت (قدس سره) یک انتخاب دقیق و صحیح بود، زیرا عید به روزی اطلاق می شود که آن روز، نو و شادی آفرین باشد و باعث سربلندی و مجد یک ملت شود. بنابراین دوازدهم بهمن از بزرگ ترین اعیاد انقلاب اسلامی ایران می باشد. روز ظهور شخصیت واقعی مردم ایران، روز پیروزی مستضعفین بر مستکبرین و روز تثبیت انقلاب اسلامی است که بدون هیچ ریب و شکی زمینه ساز حکومت عدل اسلامی در سراسر جهان خواهد بود.

در این روز عزیز، ساختار جدید سیاسی اجتماعی ایران بر مبنای آزادی اکثریت قریب به اتفاق مردم یعنی 98/2 درصد آرای ملت مسلمان ایران تثبیت شد.
این روز مقدس، این یوم الله پربرکت، سرآعاز حیات واقعی اسلام در عصر دنیامداران و دنیاپرستان است که معنویت و روحانیت گسسته، و سعادت خود را در پیروی از امیال و آرزوهای حیوانی خود می دانند.

در این روز پربرکت نظامی متولد شد که نور اسلام عزیز را پس از گذشت قرن های زیاد دیگرباره نه تنها در ایران اسلامی بلکه در سراسر جهان متجلی ساخت. حکومتی شکل گرفت که شعاراصلی آن؛ استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی بود. در این شعار مقدس کلمه استقلال به عنوان نخستین هدف مطرح شد تا رساننده ی پیامی به جهانیان باشد که امت مسلمان ایران می خواهد “اراده ی ملی” خود را حاکم بر مقدرات خویش سازد و از نفوذ و دخالت های بیگانگان رهایی یابد و چه زیبا و متین امام راحل(ره) فرمود؛”اگر استقلال کشور خودمان را تحصیل نکنیم سایر چیزها درست نخواهد شد”.

معمار کبیر انقلاب اسلامی به شکرانه پیروزی درخشان انقلاب اسلامی در پیامی فرمودند؛”من به دنیا اعلام می کنم که در تاریخ ایران چنین رفراندومی سابقه ندارد که سرتاسر مملکت با شوق و شعف و عشق و علاقه به صندوق ها هجوم آورده و رای مثبت خود را در آن ریخته و رژیم طاغوتی را برای همیشه به زباله دان تاریخ دفن کنند”.

نتیجه ی درخشان 98/2 درصدی آرای مردم، مطرح شدن هرگونه بحث و جدلی را در شکل و نوع حکومت ایران پس از سقوط نظام شاهنشاهی 2500 ساله از میان برد و با رهبریت قاطع امام خمینی (قدس سره) و مجاهدت ها و کوشش های بی نظیر امت مسلمان ایران، حکومت اسلامی در سرتاسر ایران استقرار یافت تا به حول و قوه ی الهی ملت بزرگ ایران بتوانند، توانمند و امیدوار زمینه ی تشکیل حکومت عدل اسلامی را برای ظهور امام زمان (عج) فراهم آورند.

دقیقا در همین زمان وسوسه های خناسان شروع شد، از جمله اینکه طرح کردند حکومت اسلامی بر اساس “جمهوری” بدون قید دیگری با اینکه جمهوری دمکراتیک و…. باشد. لذا امام امت با احساس خطر انحراف در صفوف متحد ملت و با آگاهی بی نظیر خود مردم را از این خطر آگاه کرد و فرمود؛ “رای بدهید به جمهوری اسلامی،نه یک حرف زیادتر و نه یک حرف کمتر،این جانب به جمهوری اسلامی ایران رای می دهم و از شما هم میخواهم که رای بدهید”.

اما چه شده است کسانی که آن روزها به حکم اسلام محاسن بلند می کردند و تسبیح در دست می گرفتند و خود را از  فرزندان انقلاب می دانستند امروز صورت سفید کرده و با خدمت نکردن به مردم تسبیح خدا را به جا نمی آورند. می گویند اهل سیاست هستیم ولی اهلیت سیاست ندارند. دم از پشتیبانی ولایت فقیه می زنند ولی بر علیه اصل ولایت فقیه شعار می دهند. حرف از جمهوری اسلامی می زنند ولی طاغوتی زندگی می کنند. این انقلاب مسئولین کاخ نشین نمی خواهد فرزندانی که هیچ به فکر مردم و جامعه نیستند و به غیر از منافع شخصی به چیزی فکر نمی کنند.

خوب است افرادی که به اسم انقلاب دارای میز و شخصیتی شدند قبل از برعهده گرفتن مسئولیتی نامه ی امیرالمونین (ع) به مالک اشتر و همچنین وصیتنامه امام راحل (ره) را به دقت مطالعه کنند.شاید هم عده ای راست میگویند که ذخایر انقلاب اند چون در این سی و هشت سال آنقدر از انقلاب چپاول کرده اند که دیگر به ذخایر زیرزمینی تبدیل شده اند.

امروز اگر کسانی بگویند در جمهوری اسلامی هیچ مشکلی نداریم خودشان را به کوری زده اند، متاسفانه با بی بصیرتی برخی در جامعه، عده ای به مسولیت رسیده اند که انقلاب را به انقلاب طاغوتی مبدل ساخته و فقط به فکر پر کردن جیب های مبارک می باشند لذا با توجه به انتخابات سرنوشت ساز چند ماه آینده مجددا جمله معروف امام خمینی (ره) را تکرار می کنم؛
اینجانب به جمهوری اسلامی رای داده ام شما هم (به اشخاصی رای بدهید که لااقل رنگ و بویی از مسلمانی برده باشند)

 

  1. یه بنده ی خدا گفت:

    این رو میگم تا یادداشت آقامحمدحامد کامل بشه.امام خمینی (ره) فرمود هرگاه کار دولت ما به کاخ نشینی رسید باید فاتحه دولت و ملت را خواند.