کد خبر: 57321تاریخ انتشار : 16:18:27 - سه شنبه 31 ژانویه 2017

ویژه برنامه های اولین روز از دهه فجر در فومن برگزار شد

باحضور پرشور مردم و مسئولین ویژه برنامه های اولین روز از دهه مبارک فجر در فومن برگزار شد.

به گزارش بهجت نیوز؛ صبح امروز ویژه برنامه های اولین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور مسئولین و مردم متدین شهرستان فومن با حضور در گلزار شهدای این شهرستان  آغاز شد.

این مراسم با قرائت فاتحه و گلباران مزار شهدا همراه بود.

در ادامه مزار اولین معلم شهید گیلان در انقلاب اسلامی شهید ابراهیم جعفری بوئینی توسط مسئولین شهرستان گلباران شد و با خانواده این شهید والامقام به رسم احترام دیداری صورت گرفت و ‍ لوح یادبود اولین کنگره ملی 8000 شهید استان گیلان  به خانواده  این شهید توسط سرگرد عطادوست فرمانده محترم حوزه مقاومت بسیج شهید دستغیب شهری فومن اهدا شد.

نواخته شدن زنگ فجر انقلاب اسلامی توسط مهندس عامر معاون فرماندار فومن در  مدرسه جامعه یاوری ۲ و سخنرانی مهندس عامر در جشن انقلاب در این مدرسه برنامه دیگری بود که مسئولین شهرستان در اولین روز دهه مبارک فجر در فومن اجرا کردند.

رژه خودروهای امدادی و نظامی در سطح شهر فومن به مناسبت آغاز دهه مبارک فجر که از سپاه ناحیه فومن به سمت مرکز شهر با حضور مسئولین برگزار شد.

افتتاح نمایشگاه آثار هنری کودکان و نوجوانان باحضور مهندس عامر معاون فرماندار فومن و سایر مسئولین در محل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان فومن هم از دیگر برنامه های امروز بود.

    

افتتاح نمایشگاه عکس انقلاب که در محل نمایشگاه های دائمی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن صبح امروز انجام شد.

افتتاح مسکن محرومان کمیته امداد باحضور مهندس عامر معاونت فرمانداری فومن و سایر مسئولین در روستای خسروآباد آخرین برنامه اجرا شده در اولین روز از دهه مبارک فجر توسط مسئولین شهرستان بود.

/امیر محمد مهرورز