کد خبر: 57207تاریخ انتشار : 1:34:53 - سه شنبه 31 ژانویه 2017

رئیس اداره آموزش و پرورش فومن خبر داد؛

برگزار ی همایش رشد و توسعه آموزش و پرورش

رئیس اداره آموزش و پرورش فومن عصر دیروز در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز از برگزاری همایش رشد و توسعه آموزش و پرورش خبر داد.

به گزارش بهجت نیوز؛ عباس رجب پور رئیس اداره آموزش و پرورش فومن گفت: همایش رشد و توسعه آموزش و پرورش دوشنبه 18 بهمن از ساعت 9:30 صبح در سالن سیدالشهدای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فومن برگزار می شود.

رئیس اداره آموزش و پرورش فومن بیان داشت:در رشد و توسعه آموزش و پرورش فاکتورهای مختلفی نقش دارد که یکی از  این فاکتورها بحث مدیریتی می باشد.

رجب پور اظهار کرد: بحث مدیریت شالوده اساسی رشد آموزش و پرورش می باشد. اینکه بیاییم هر برنامه ای را بدون آسیب شناسی آن برنامه ریزی کنیم مشکل بوجود می آید.

وی تاکید کرد: اینکه از بخش خصوصی و خیرین در رشد و توسعه آموزش و پرورش چطور می توانیم استفاده کنیم یک بحث بسیار مهم است. ما با توجه به مضیقه های مالی با برنامه ریزی صحیح می توانیم به خوبی از بخش خصوصی و خیرین در توسعه فعالیت های آموزشی و پژوهشی استفاده کنیم.

رجب پور تصریح کرد: هدف ما این است که چالش های مهم را تعیین کنیم و این که چه راهکارهایی وجود دارد و تلنگری به افراد بزنیم و گروه حداقل پنجاه نفری تشکیل بدهیم و در بحث توسعه آموزش و پرورش از نظرات این افراد بهره مند بشویم. هدف بعدی استفاده از وجود خیرین شهرستان و حتی از استان تهران می باشد.