کد خبر: 57189تاریخ انتشار : 1:46:03 - دوشنبه 30 ژانویه 2017

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن؛

نمایش نقطه سر خط در فومن به روی صحنه می رود

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن گفت : بمناسبت دهه مبارک فجر ، نمایش «نقطه سر خط » نوشته سید محسن مهدویان به کارگردانی علی نظری از ساعت ١٦ عصر روزهای شانزدهم ، لغایت بیست و یکم بهمن ماه جاری در سالن شهدای خدمتگزار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن به روی صحنه می‌رود.

به گزارش بهجت نیوز؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن گفت : بمناسبت دهه مبارک فجر ، نمایش «نقطه سر خط » نوشته سید محسن مهدویان به کارگردانی علی نظری از ساعت ١٦ عصر روزهای شانزدهم ، لغایت بیست و یکم بهمن ماه جاری در سالن شهدای خدمتگزار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن به روی صحنه می‌رود.

یوسف نیک انجام تصریح کرد :سید مجید خامسی در نقش رضا ، فرداد جانباز در نقش صاحب خانه و هانیه امید زاده در نقش زهرا به عنوان بازیگر در این نمایش به ایفای نقش می‌پردازند.

این مسئول در ادامه افزود : مازیار قانع ،نسرین روشن بین ، شنبم نظری ، علی فیکویی، رامین رحیمی ، محمد رضا یکتا ، امیر جهانی ، فرید دخت علیزاده و عرفان نظری به ترتیب دستیاری کارگردان، منشی صحنه و طراح لباس ، گریم نور و صدا ، مدیر صحنه ، موسیقی ، تدرکات ، نور و تهیه کنندگی این کار نمایشی را بر عهده دارند.

نیک انجام با بیان اهمیت اجرای برنامه هنری در دهه مبارک فجر اظهار داشت : این نمایش داستان زندگی یک بانوی مبارز به خاطر پخش اعلامیه حضرت امام در خیابان مورد هدف گلوله نیرو های نظامی شاه قرار گرفته و مجبور می شود در یکی از خانه های اطراف پناه ببرد و ادامه داستان …

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن ؛ آشنایی هرچه بیشتر نسل جوان با اصول و ارزش های انقلاب اسلامی، آرمان های والای امام و شهدا و ایثارگری ملت در شکل گیری و پیروزی انقلاب را از مهمترین اهداف اجرای این نمایش عنوان نمودند .

نیک انجام در پایان خاطر نشان کرد : علاقه مندان جهت تهیه بلیط این نمایش می توانند با مراجعه به آموزشگا چیکا ، دکه مطبوعاتی فاضل ، کافی نت اپل رایانه ، کتابفروشی جانباز و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن واقع در خیابان شهید بهشتی مراجعه و یا با شماره ٠١٣٣٤٧٢٣١٥١ تماس حاصل نمایند .