کد خبر: 57186تاریخ انتشار : 1:38:42 - دوشنبه 30 ژانویه 2017

فرماندار شهرستان شفت خبر داد؛

بهره برداری از ۸۱ پروژه عمرانی در شفت

محمدرضا محسنی فرماندار شهرستان شفت در نشست با اهالی رسانه به مناسب دهه فجر که عصر دیروز در فرمانداری شفت برگزارشد اظهار کرد: دهه فجر امسال شهرستان شفت شاهد بهره برداری از ۸۱ پروژه عمرانی است.

به گزارش بهجت نیوز، محمدرضا محسنی فرماندار شهرستان شفت در نشست با اهالی رسانه به مناسب دهه فجر که عصر دیروز  در فرمانداری  شفت برگزارشد اظهار کرد: دهه فجر امسال شهرستان شفت شاهد بهره برداری از ۸۱ پروژه عمرانی است.

وی با بیان اینکه ۱۶ میلیارد و ۴۹۲ میلیون تومان اعتبار هزینه شده برای این تعداد پروژه است، افزود: بیشترین پروژه در حوزه برق رسانی، آسفالت راه روستایی، گازرسانی، آب و فاضلاب روستایی و جهاد کشاورزی است.

فرماندار شفت در رابطه با وجود ضعف برق در سطح شهرستان، گفت : ۱۴ پروژه برق رسانی در جهت تقویت و رفع ضعف برق با اعتبار ۷۴۹ میلیون تومان اجرایی شده که تا حدودی این مشکل مرتفع شد.

محمد رضا محسنی به گازرسانی در روستاها طی سه سال گذشته در سطح شهرستان اشاره و خاطرنشان کرد: قبل از این اقدامات تنها ۳۸ روستای شهرستان از نعمت گاز برخوردار بودند که این تعداد اکنون به ۹۳ روستا رسیده است.

وی با اشاره به پروژهای دیگر در شهرستان شفت اظهار کرد: افتتاح جایگاه CNG احمدسرگوراب با دو میلیارد و ۸۷۳ میلیون تومان، افتتاح خانه بهداشت، بهره برداری از دو پروژه جهاد کشاورزی با اعتبار دو میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان و بهره برداری از ۱۵ واحد مسکن مددجویی از دیگر پروژه های قابل افتتاح دهه فجر در شهرستان شفت است.

محسنی در ادامه بیان کرد: انقلاب اسلامی تنها با هدف تغییر حکومت در ایران نبوده و با نگاه عمیق به تعالیم اسلامی به صورت فراملی و فرامنطقه ای ایجاد شده است و سه عامل ایمان و اتکاء به خداوند، رهبری انقلاب و وحدت کلمه  از عوامل پیروزی انقلاب اسلامی است.

فرماندار شفت در پایان خاطرنشان کرد: برای بیان انتقاد و عملکرد دولت و نظام باید انصاف و اخلاق رعایت شود که متاسفانه امروز اخلاق حرفه ای در بسیاری از حوزه ها وجود ندارد.