کد خبر: 57166تاریخ انتشار : 19:50:32 - یکشنبه 29 ژانویه 2017

مسئول روابط عمومی و تبلیغات جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی فومن؛

اولین جلسه هیئت رئیسه این جبهه در فومن برگزار شد

مسئول روابط عمومی و تبلیغات جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی فومن از برگزاری اولین جلسه هیئت رئیسه این جبهه در شهرستان فومن خبر داد.

به گزارش بهجت نیوز؛ مسئول روابط عمومی و تبلیغات جبهه مردمی انقلاب اسلامی شهرستان فومن در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز گفت: اولین جلسه هیئت رئیسه این جبهه عصر امروز در فومن تشکیل شد و پس از بحث و تبادل نظر چهار نفر از برادران و خواهران به عنوان مسئولین کانون های بانوان، جوانان، ایثارگران و فرهنگیان انتخاب شدند.

وی اظهار کرد: اعضاء حاضر در این نشست جهت ایجاد انجسام بیشتر نیروهای انقلابی و دلسوزان نظام تاکید کردند جلسات مستمری با هیئت رئیسه جبهه مردمی در دهستان ها و شبکه های روستائی برگزار گردد و مقرر شد جلساتی با اقشار تاثیرگزار در جامعه برگزار شود.

شایان ذکر است در بیانیه اعلام موجودیت این جبهه، اعضای هیئت موسس تاکید کرده بودند «برای مقابله با فساد و رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی آمده‌اند تا با متحد کردن گروه‌های انقلابی از حقوق مردم دفاع کنند». اعضای این جبهه همچنین تاکید کردند که شرایط کنونی را شایسته مردم و نظام جمهوری اسلامی نمی‌دانند و می‌خواهند به وضع کنونی “نه” بگویند.