کد خبر: 57157تاریخ انتشار : 19:19:40 - یکشنبه 29 ژانویه 2017

فرماندار فومن خبر داد؛

افتتاح 286 برنامه فرهنگی، اجتماعی و عمرانی در دهه فجر

صبح امروز فرماندار فومن در نشست خبری در محل فرمانداری این شهرستان از افتتاح 286 برنامه فرهنگی، اجتماعی و عمرانی در دهه فجر خبر داد.

به گزارش بهجت نیوز؛ دکتر حسین اسماعیل پور فرماندار فومن ظهر امروز در محل فرمانداری فومن در نشست خبری با اهالی رسانه اظهار کرد: در دهه مبارک فجر 286 پروژه در شهرستان فومن افتتاح می شود که از این برنامه ها 93 برنامه در حوزه فرهنگی و مابقی عمرانی و اجتماعی می باشند.

فرماندار فومن با اشاره به سهم بخش خصوصی در پروژه های دهه فجر گفت: اعتبار مجموع پروژه هایی که در دهه فجر افتتاح می شود  49 میلیارد تومن بررآورد شده است که سهم بخش خصوصی از این میزان، 21میلیارد تومان
می باشد.
دکتر اسماعیل پور تصریح کرد: از پروژه های فوق 50 پروژه دولتی و 2 پروژه متعلق به بخش خصوصی می باشد.

فرماندار فومن در بخش دیگری از این نشست خبری با اشاره به رسالت اهل قلم تاکید کرد: هیچ قسمی بهتر از قسم بر قلم نیست و قلم از  معدود مواردی در جهان می باشد که خداوند به آن قسم خورده است. آری قسم به قلم و هر آنچه که با آن نوشته می شود. تفسیر اجتماعی بر این معنا هست که آن شخصی که می نویسد هم باید قسم بخورد چرا که اگر خداوند به قلم قسم خورد ما نیز باید به نوشته هایمان، اعتقادات و باورهایمان نیز قسم بخوریم و تمام آنچه که من از منظر رسانه می بینم این قسم دو گانه و دوجانبه می باشد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: با وجود ناملایماتی که وجود دارد هیچ شغلی سخت تر و کم درآمد تر از خبرنگاری نیست.از نظر بنده اصحاب رسانه ناظرین حقیقی مدیران کشوری، استانی و شهری می باشند به عبارت دیگر نظارت اجتماعی که باید توسط عموم مردم صورت بگیرد با چشم تیزبین و قلم خوش نگارش خبرنگاران به تحلیل در می آید.

/زهرا خوشگفتار

  1. حدیث گفت:

    ماشالله فوووومن چقد خبرنگارداره
    تو جمعشون یه عده خبربرن تا خبرنگار