کد خبر: 57104تاریخ انتشار : 1:25:22 - شنبه 28 ژانویه 2017

مدیران شهری توجه کنند؛

کارناوال گاوها در خیابان های فومن!

اخیرا تصویری در فضای مجازی از سوی برخی از همشهریان فومنی پخش شد که حتما برای مدیران شهری قابل توجه می باشد و شاید بتوان عنوان کارناوال گاوها در خیابان های فومن را در شرح آن تصویر برگزید.

به گزارش بهجت نیوز؛ فومن دیار مردان بزرگ همچون آیت الله بهجت فومنی،آیت الله اریب فومنی،شیون فومنی،کیومرث صابری(گل آقا)،شجونی فومنی و بسیاری دیگر از نیک نامان روزگار می باشد که از آوازه آنها نام شهرستان فومن در فضای کشورمان پرآوازه است.

همچنین جاذبه های مختلف توریستی همچون ماسوله و قلعه رودخان، بقعه امام زادگان از نسل ائمه اطهار علیهم السلام و مناطق بکر طبیعی از علل زایدالوصفی است که گردشگران ایرانی و خارجی را به این شهرستان می کشاند.

با توجه به مشاهدات مکرری که در فضای مجازی از وجود حیواناتی چون گاو، اسب، سگ و … صورت گرفته است بنا بر درخواست برخی از همشهریان فومنی جهت مطرح شدن این معضل در بهجت نیوز باید گفت که در شهری مانند فومن با آن آوازه تاریخی و مناطق بکر طبیعی و جاذبه زیارتی زیبنده نیست که چنین تصاویری در معرض دید گردشگران و مسافران مختلفی که وارد این شهر می شوند قرار بگیرد و شایسته است که در اینگونه موارد با اعلام رسانه ای وسیع راه حل مدنظر که شاید ضبط این حیوانات باشد قاطعانه برخورد گردد.

تصویر مربوط به ابتدای بهمن95

تصویر مربوط به تاببستان 95

تصویر مربوط به تاببستان 95

 1. حدیث گفت:

  سلام شهرداری که نمیتونه گاوهای مردمو جمع کنه.فردا میشه ماجرای زن دست فروش

 2. عبداله گفت:

  با سلام . من ساکن خیابان نماز هستم بارها شده که شب چرخ ماشینم دم درب ورودی منزل توی پهن گاو رفته و کل حیاط خونه رو کثیف کردم . شهرداری اگر مقداری گشت بزند دورو بر خانه امام جمعه شهرستان کلی گاو رها شده و چند طویله گاو داری لونه مرغ و اردک و غاز در این خیابان و انتهای آن و گبر بجار و شهرک امام و ….. که پر است از اینها .
  معمولا در شب ها اینها بطور طبیعی چمن ها را کوتاه می کنند . البته عکس ها حکایت خوبی است .
  با این حال باید گفت که فومن بین شهر و روستا گیر کرده است .
  البته بد هم نیست هم چمن ها زده می شود و هم درآمد زایی برای صاحبانشان است .