کد خبر: 56910تاریخ انتشار : 0:37:45 - پنجشنبه 26 ژانویه 2017

جمعی از هیاتی های انقلابی شهرستان فومن؛

سلام آقای فرماندار، اینجا شهر بهجت فومنی است

جمعی از هیاتی های انقلابی شهرستان فومن در رابطه با حواشی اخیر فضای مجازی این شهرستان مرتبط با یادواره شهید مسعود قربانی حق بیانیه ای را با عنوان آقای فرماندار اینجا شهر بهجت فومنی است تدوین کرده اند

به گزارش بهجت نیوز؛ جمعی از هیاتی های انقلابی شهرستان فومن در رابطه با حواشی اخیر فضای مجازی این شهرستان مرتبط با یادواره شهید مسعود قربانی حق بیانیه ای را با عنوان سلام آقای فرماندار، اینجا شهر بهجت فومنی است تدوین کرده اند. متن این بیانیه به شرح ذیل می‌باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام و صلوات بر روح بلند و ملکوتی امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب اسلامی که همه ما مدیون جانفشانی های این مجاهدان الی الله هستیم.

نمی خواهیم به بدی از فرماندار سابق یاد کنیم، گفتن خوبی ها و عملکردشان هم برای اهلش بماند، فقط چند مورد کوتاه که با آمدن فرماندار جدید دارد سوژه می شود عرض می کنیم؛

این شهر به پاسداشت یاد و نام شهدا شهرت دارد، هنوز هستند همسنگران آنها در شهر، دارند اینجا با گازهای خردل و عامل اعصاب نفس می کشند، اینجا پاهایی جامانده، دست هایی برنگشته، ترکشهایی اشتباهی آمده، زخمهایی در دل، استخوانهایی در گلو و صبرهایی زینبی جریان دارد، اینجا چشمهایی هنوز به در خانه خیره است؛ آه مادران شهید هنوز فضای شهرمان را گرما می دهد.

الغرض؛ اینها را گفتم تا عارض شویم اینجا بهانه های زیادی هست  تا یاد و نام شهدا را با یادواره ها و هرآنچه یادآور شهدایمان باشد به بهترین نحو زنده نگه داشته شود. اثرات این یاداوری ها هم آنقدر زیاد و قابل توجه بوده که تا قلب فتنه های زمان فرو رفته و برای نسل های قبل و بعد جنگ هم همیشه با شهدا تجدید بیعت بوده است.

این طبیعی است که برخی دشمنان عاقل، و دوستان جاهل، این یادواره ها را بزنند، اساسا هر آنچه که صدای دشمن را در بیاورد قطعا نشان از اثرگذاری می دهد، در زمان مسئولیت فرماندار گذشته که بارها می گفتند، – من بسیجی دهه شصت هستم- عده ای با خیال خام کمر به تضعیف یادواره ها بسته بودند و با اعتراض به فرماندار به نحوه برگزاری و یا بهانه های دیگر انتظار برخورد از جانب ایشان را داشتندکه باید گفت با بصیرت نیروهای مومن و انقلابی و فضای مناسب شهر و پاسخ ندادن فرماندار به آنها راه به جایی نبردند.

سلام آقای فرماندار باید به شما خوش آمد بگوئیم و برای شما در مدیریت اجرائی شهر بزرگ فومن آرزوی موفقیت کنیم اما آقای فرماندار اینجا همان شهر است که مشخصه اش را شرح دادیم، با همان یادگاران جنگ دیروز و رویش های جنگ امروز؛ اگر یادگاران کربلای 5 در شهر نفس می کشند جای پای پوتین مدافعان حرم فومنی هنوز از نبول و الزهرا پاک نشده است، اگر خاطرات خیبر و عملیات رمضان، خاطرات رزمندگان دیروز است، حلب، حمص، دمشق و… در دفتر خاطرات فاتحان حریم زینبیه ورق می خورد… اینجا شهر بهجت فومنی است، اینجا شهر شهداست، اینجا شهر نیروهای مومن و انقلابی است که هشت دی جلوتر از ولی حرکت کردند تا تیر و ترکش ها به آنها بگیرد اما گوششان به دهان ولی بود تا بی اجازه حرکتی نکنند، اینجا پایگاه رزمندگان هشت سال جنگ تحمیلی و هشت ماه جنگ تحلیلی است، اینجا برای ما خط قرمز ولایت است، فتنه خط قرمز ولایت است و شهدا نوک پیکان مبارزه با فتنه!

سلام آقای فرماندار
اساسا پاسداری از یاد و نام شهدا، که انجام می شود، تابع مسئولین دولتی نیست، اما بعد خیرمقدم خدمتتان، فقط یک سوال داریم، امیدواریم جنابتان، حوصله و توان پاسخگویی به مردم بخصوص جوانان را داشته باشید، امیدواریم رابطه تان با جوانان خوب باشد، امیدواریم فقط به گفتن جمله من بسیجی دهه شصت هستم بسنده نکنید.

آقای فرماندار سوالم گویاست، قصد قضاوت شما را نداریم، ما تصمیم داریم شما را از حرف و حدیث های دیگران نشناسیم بلکه ترجیح داریم مستقیم و رودرو بشناسیم تان و لذا سوال کردن مان را از باب خیر بنگرید.
اما سوال:
چرا برخی افراد با حضور شما در مسند فرمانداری خیال کرده اند – تاکید می کنم خیال کرده اند- می توانند مثلا یادواره ای را تحت الشعاع خود قرار دهند؟ نمی گوئیم می توانند، چون هرگز خوابش را هم نخواهند دید، اما بازهم می پرسم: چرا چنین خیال خامی را ابراز می کنند؟
آقای فرماندار شایسته است پاسخ درخوری به این افراد از جنابتان داده شود تا بدخواهان از شما چهره دلخواه خود را جلوه ندهند.
قرار همه ما یادواره شهید بزرگوار مسعود قربانی حق
والسلام