کد خبر: 56881تاریخ انتشار : 0:41:56 - سه شنبه 24 ژانویه 2017

تجلیل از سعید بخشی زاده پنج ماه بعد از خداحافظی!

مراسم تجلیل از سعید بخشی زاده پنج ماه بعد از خداحافظی او از دنیای داوری صبح روز چهارشنبه 6 بهمن ماه در خارج از شهرستان فومن برگزار می گردد و این موضوع باید برای مسئولین شهرستان فومن قابل توجه باشد.

به گزارش بهجت نیوز؛ سعید بخشی زاده داور جوانی است که پنج ماه است به جرگه پیشکسوتان داوری ایران پیوسته است، در حالی که هیچ گونه مراسم تجلیل برای این داور فومنی که بازی های فوتبال ملی و حتی بین المللی را بارها با سوت خود قضاوت کرده است در فومن برگزار نشد.

جوانی که بارها مسبب طنین انداز شدن نام فومن در بین مردم ایران شده است اینگونه در سکوت از دنیای داوری خداحافظی کرد و مسئولین شهرستان خاصه آنهائی که داعیه مردم داری و مردم مداری دارند حتی از دادن یک پیام برای تقدیر از افتخارآفرینی هایش دریغ کردند.

حالا این بار در خارج از فومن قرار است صبح روز چهارشنبه به پاس سالها افتخار آفرینی در عرصه داوری فوتبال در رده های ملی و بین المللی توسط کارخانه شیر پگاه گیلان قرار است بخشی زاده مورد تقدیر قرار بگیرد.

شاید بشود این گونه تعبیر کرد که در ورزش ما همانند بسیاری از عرصه های دیگر تخصص گرائی اصلا محلی از اعراب ندارد که به جای سازمان ورزش و جوانان یک شرکت اقتصادی از این داور جوان تقدیر می نماید یا شاید بهتر است این گونه بگوئیم که برای مسئولین شهرستان فومن وقتی دوران افتخارآفرینی عزیزی به پایان می رسد او به انتهای داستان رسیده است و اصلا تقدیر و تکریم جائی در فرهنگ مدیریت مدیران با تدبیر فومنی ندارد.

خبرنگار: امیر محمد مهرورز