کد خبر: 56858تاریخ انتشار : 13:52:28 - دوشنبه 23 ژانویه 2017

معاون شهردار فومن؛

از همدردی فومنی ها با آتش نشانان فومنی تشکر میکنم کنم

معاون شهردار فومن صبح امروز در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز گفت:بنده به نمایندگی از مجموعه شهرداری فومن و آتش نشانان غیور فومنی لازم می دانم از حضور و همدردی فومنی ها با آتش نشانان فومنی که از شهادت جانفشان های تهرانی متاثر شده اند تشکر می‌کنم.

به گزارش بهجت نیوز؛ رضا محمدی معاون شهرداری فومن صبح امروز در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز اظهار کرد: متاسفانه در هفته گذشته با حادثه تلخ حریق در ساختمان پلاسکوی تهران مواجه شدیم که در این حادثه برخی از آتش نشانان غیور به شهادت رسیدند که همه مردم ایران از این مصیبت متاثر شدند.

رضا محمدی اظهار کرد: این حادثه برای همگان ناراحت کننده بود که جا دارد به آتش نشانان غیور فومنی نیز این مصیبت را تسلیت بگویم.

وی تصریح کرد:گروه های مختلف مردمی در فومن نیز برای تسلیت و تعزیت این حادثه دلخراش در آتش نشانی فومن حضور یافتند که از جمله می توان به دانش آموزان فومنی،خانواده شهدا خدمتگذار،نماز گزاران مسجد پیامبر اعظم(ص) و پاسداران همیشه در صحنه که همواره با جان فشانی خود امنیت مردم ما را رقم می زنند.

معاون شهردار فومن در پایان خاطر نشان کرد: بنده به نمایندگی از مجموعه شهرداری فومن و آتش نشانان غیور فومنی لازم می دانم از حضور و همدردی فومنی ها با آتش نشانان فومنی که از شهادت جانفشان های تهرانی متاثر شده اند تشکر نمایم.

خبرنگار: امیر محمد مهرورز