کد خبر: 56839تاریخ انتشار : 1:56:17 - دوشنبه 23 ژانویه 2017

فرمانده سپاه ناحیه فومن؛

مجاهدت آتش نشانان شهید از جنس مجاهدت های بسیج بود

عصر روز گذشته سرهنگ دوم پاسدار فردین میرزاپور فرمانده سپاه ناحیه فومن به اتفاق تنی چند از پاسداران ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان در واحد امداد و آتش نشانی شهرداری فومن حضور بهم رساندند.

به گزارش بهجت نیوز؛ عصر روز گذشته سرهنگ پاسدار فردین میرزاپور فرمانده سپاه ناحیه فومن در محل واحد آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری فومن در گفتگوی کوتاهی با خبرنگار بهجت نیوز گفت: مجاهدت و جان فشانی آتش نشانان شهید و غیور در حادثه ساختمان پلاسکو تهران از جنس مجاهدت های بسیج بود.

فرمانده سپاه ناحیه فومن با اشاره به وجود روحیه فداکاری در ملت ایران اظهار کرد: ایرانیان دارای ویژگی از خودگذشتگی و جان فشانی در همه مسائل حیاتی از جمله نجات جان انسانها می باشند.

سرهنگ پاسدار میرزاپور با توجه به پیام تسلیت رهبر معظم انقلاب در رابطه به شهادت برخی از آتش نشانان غیور تهرانی در آتش سوزی ساختمان پلاسکو تاکید کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام تسلیت خود فرمودند که شهامت و فداکاری آتش­‌نشانانی که در عملیات نجات مردم، خود دچار حادثه­ خطیر شده و در حال فداکاری متعهدانه به امتحانی دشوار گرفتار آمده­‌اند، دل را از تحسین و تمجید و نیز از نگرانی و اندوه، آکنده می‌سازد و حقیقتا همه ملت ایران از این حادثه سوگوار گشتند.

وی در پایان از درگاه ایزد متعال برای همه افرادی که در راه پیشرفت و تعالی کشور و همچنین دفاع از جان مردم خاصه این آتش نشانان شهید رحمت و غفران الهی را مسئلت طلبید.