کد خبر: 56835تاریخ انتشار : 1:22:25 - دوشنبه 23 ژانویه 2017

نماینده فومن و شفت:

فقط با تغییر فضای پل می توان مردم فومن را آرام کرد

شب گذشته در مراسم تودیع و معارفه فرمانداران سابق و جدید شهرستان فومن نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی در فرمانداری فومن گفت:فقط با تغییر فضای پل می توان مردم فومن را آرام کرد

به گزارش بهجت نیوز؛ حجت‌الاسلام والمسلمین محمد مهدی افتخاری نماینده شهرستان های فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی شب گذشته در مراسم تودیع و معارفه فرماندار فومن اظهار داشت: تغییرات فرمانداران براساس شخص سالاری نیست بلکه اولویت اصلی شایسته سالاری است.

نماینده فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی  گفت:شهرستان فومن باید به دور از مسائل حاشیه‌ای به ویژه جناح بازی‌های گذشته، رنگ آبادانی و توسعه را به خود بگیرد.

حجت الاسلام و المسلمین افتخاری افزود: بنده وضعیت عمرانی فومن و شفت را نامناسب می‌دانم و این شهرستانها را نیازمند یک جهاد و سازندگی می‌بینم و خود را خدمتگزار این مردم می‌دانم.

وی تصریح کرد: بیمارستان فومن وضعیت بسیار مخروب و نابه‌سامانی دارد و دولت باید به این بیمارستان مرده و خاموش نگاه ویژه‌ای داشته باشد.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی در ادامه بیان داشت: شهرک صنعتی کوچیچال می‌تواند جذب نیروی انسانی کند و هدف اصلی ما از احیاء کارخانجات و حفظ شرکت ها اشتغال است.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: در خصوص پل ورودی شهر هیچ دارویی درد مردم را تسکین نمی‌دهد و فقط با تغییر فضای پل می توان مردم فومن را آرام کرد.