کد خبر: 56800تاریخ انتشار : 2:18:44 - دوشنبه 23 ژانویه 2017

فرماندار سابق فومن؛

مسئولیت ها امانتی در دست ما هستند

میرشمس مومنی زاده فرماندار سابق فومن در جلسه تودیع خود گفت:مسئولیت ها امانتی در دست ما هستند بنابراین باید تلاش کنیم از همه ظرفیت های موجود برای توسعه زیرساخت ها و خدمت به مردم استفاده کنیم.

به گزارش بهجت نیوز؛ میرشمس مومنی زاده فرماندار سابق فومن در جلسه تودیع خود گفت: آنچه که  بنده در طی این مدت انجام دادم کمتر از استحقاق مردم این شهرستان بود و با این وضع علی رغم همه محدودیت های سیاسی و بین المللی که دولت تدبیر و امید در سه سال گذشته با آن مواجه بود خوشبختانه در شهرستان فومن شاهد یک جهش و گام بلند در جهت توسعه و پیشرفت شهرستان بودیم.

وی  تصریح کرد: ما شاهد چند نهضت بزرگ خدماتی و عمرانی در شهرستان بودیم اولا پروژه ها ی بزرگی که ما در شهرستان داشتیم که این پروژه ها در سه سال گذشته از پیشرفت فیزیکی بسیار خوبی برخوردار شد. در ارتباط با تقاطع غیر همسطح شهر فومن که از پروژه های بزرگ این شهرستان است و تا کنون بیش از هفده میلیارد تومان اعتبار از اعتبار دولت برای آن اختصاص داده شده است که امیدوار هستیم به زودی مورد بهره برداری قرار بگیرد.

مومنی زاده در ادامه اظهار کرد: موضوع بعدی پروژه مسکن مهر بود که  از پیشرفت قابل ملاحظه ای برخوردار شد. قبل از دولت تدبیر و امید فقط پنجاه روستا در این شهرستان گاز داشت که در یک سال و نیم گذشته بیش از هشتاد روستا از نعمت گاز بهره‌مند شدند. در ایام دهه فجر پیش رو این شهرستان از جهت گاز رسانی شهرستان سبز اعلام خواهد شد.

فرماندار سابق خاطر نشان کرد: در ارتباط با آسفالت روستایی در سال ۹۲ زمانی که دولت تدبیر و امید خدمت  خود را شروع کرد ۵۲ درصد بود در سال ۹۵ به ۸۱ درصد رسید. در رابطه با تامین آب روستایی با ۱۸۲  کیلومتر احداث شبکه و سه حلقه چاه عمیق گام  بلندی برداشته شد. در رابطه با آب شهری با احداث هشت شبکه و پنج میلیارد تومن هزینه پیشرفت قابل ملاحظه ای داشتیم. در ارتباط با عمران شهری سه شهرداری ما در شهرستان شهرداری های فومن ،ماکلوان و ماسوله هر سه پروژه ای بسیار خوبی را به اجرا درآوردند.

وی در پایان گفت: همه این خدمات با همکاری آحاد مردم ، دهیاران، روحانیت و امام جمعه محترم و پشتیبانی نمایندگان محترم چه نماینده قبلی و چه نماینده فعلی و جناب دکتر نجفی صورت گرفته است. از هر دو نماینده بابت همه پشتیبانی ها و همچنین از دهیاران که  بازوان اجرایی ما هستند تشکر و قدردانی میکنم و یادآور می شوم که قصد بنده از خدمت در این شهرستان اولا این بود که مردم را بزرگ بشماریم چون فلسفه وجودی ما خدمت به مردم است بنده در حد توان خودم سعی کردم به این اعتقادم عمل کنم. مسئولیت ها امانتی در دست ما هستند بنابراین باید تلاش کنیم از روزمرگی دوری کنیم و از همه ظرفیت های موجود برای توسعه زیرساخت ها و خدمت به مردم استفاده کنیم.با توجه به اینکه این شهر ستان سبقه مذهبی دارد و شهر بزرگانی همچون آیت  الله بهجت (ره ) و آیت الله اریب( ره) می باشد از همه بزرگان طلب عفو و بخشش می نمایم و برای فرماندار جدید جناب آقای اسماعیل پور آرزوی خدمتگزاری به مردم را از خداوند بزرگ خواستارم.

*امیدواریم بتوانیم در راستای اندیشه ها و منویات رهبر معظم انقلاب اقتصاد مقاومتی گام نهائی را برداریم

همچنین در ادامه دکتر اسماعیل پور فرماندار جدید شهرستان فومن گفت: از حسن اعتماد جناب آقای دکتر نجفی به بنده در عرصه خدمت گزاری در دولت تدبیر و امید سپاسگزارم و تشکر میکنم از پیگیری های جناب آقای افتخاری و آرزوی سلامتی برای امام جمعه محترم شهرستان دارم. ما انشاءالله حرف هایمان را بعدا خواهیم زد فقط امیدواریم با کمک همه ادارات و روحانیت و خانواده معزز شاهد و… بتوانیم در راستای اندیشه ها و منویات رهبر معظم انقلاب  اقتصاد مقاومتی و همچنین برنامه های ششم توسعه مجلس تحت مدیریت دولت  آقای روحانی گام نهایی  را برای این شهرستان برداریم.