کد خبر: 56614تاریخ انتشار : 16:39:35 - چهار شنبه 18 ژانویه 2017

دلنوشته فوتبالیست مطرح فومنی؛

حاجی مایلی مرد باشرافت فوتبال ایران می باشد/به امید صعود به لیگ برتر و پرواز دوباره قوی سپید

حسن اشجاری فوتبالیست مطرح فومنی که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی و بازی در تیم های ملوان، ذوب آهن، سپاهان، استقلال و استیل آذین را در لیگ برتر فوتبال ایران دارد معتقد است حاجی مایلی مرد با شرافت فوتبال ایران می باشد.

به گزارش بهجت نیوز؛ حسن اشجاری فوتبالیست مطرح فومنی که سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی و بازی در تیم های ملوان، ذوب آهن، سپاهان، استقلال و استیل آذین را در لیگ برتر فوتبال ایران دارد معتقد است حاجی مایلی مرد با شرافت فوتبال ایران می باشد.

وی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: دلنوشته ای برای ملوانان، به بهانه صدرنشینی قوی سپید، یادم می آید وقتی اول فصل تیم در بلاتکلیفی بود پای مردمی به ملوان باز شد، من اعتقاد دارم باید یک سال زودتر این اتفاق می افتاد.

با ورود حاجی مایلی به ملوان که به اعتقاد من مرد باشرافت فوتبال ایران می باشد وی  اسم ها را از تیم کنار گذاشت،حاشیه ها برای او ساختند، حرف ها زدند و تهدید کردند اما این پوست اندازی نیاز ملوان بود و فقط و فقط به دست مردی قاطع مثل حاج مایلی ممکن بود چون این شهامت در هیچ یک از مربیان قبل از حاجی دیده نشد.

 با دیدن بازی ملوان و جوان هایی که اسمشان را برای اولین بار می شنوم به یاد تیم خودمان در سال ۱۳۸۲ افتادم زمانیکه ناخدا سازمند به آقای نصرت ایراندوست اعتماد کردند و ما با یک عده از بازیکنان جوان و کم نام و نشان با کمترین بودجه مالی به مقام هفتم لیگ برتر رسیدیم ضمن اینکه نباید از زحمات بی دریغ حاج احمد دنیا مالی به سادگی گذشت که جا دارد در اینجا مصیبت وارده را به ایشان تسلیت بگویم و در پایان باید بگویم سرمایه همیشگی ملوان تماشاگران و هواداران قوی سپید می باشد که همیشه حامی این تیم بودند و این تیم به داشتن این هواداران افتخار می کند.

به امید صعود به لیگ برتر و پرواز دوباره قوی سپید جانم ملوان

photo_2017-01-18_16-27-31