کد خبر: 56608تاریخ انتشار : 15:01:27 - چهار شنبه 18 ژانویه 2017

فرماندار فومن:

بی تفاوتی نسبت به راهیان نور غیر قابل قبول است

فرماندار فومن در جلسه ستاد بزرگداشت برنامه های دهه فجرو راهیان نور که در فرمانداری شهرستان فومن برگزار شد اظهار کرد:بی توجهی و بی تفاوتی نسبت به راهیان نور غیر قابل قبول است.

به گزارش بهجت نیوز، فرماندار فومن در جلسه ستاد بزرگداشت برنامه های دهه فجر و راهیان نور که در فرمانداری شهرستان فومن برگزار شد اظهار کرد:بی توجهی و بی تفاوتی نسبت به راهیان نور غیر قابل قبول است.

میرشمس مومنی زاده در رابطه با اعلام برنامه های دستگاه های اجرائی در ارتباط با دهه مبارکه فجر بیان داشت: دستگاه های اجرایی شهرستان موظف هستند که تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه ۲۹ دی ماه برنامه های خود را به دبیرخانه ستاد بزرگداشت ایام الله دهه فجر واقع در فرمانداری فومن ارائه کنند.

وی با اشاره به در پیش بودن دهه مبارکه فجر گفت: دهه فجر فرصت مناسبی برای بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی برای کشور و ملت است و مدیران دستگاه های اجرایی از این فرصت برای بیان عملکرد دستگاه های خود و اطلاع رسانی به مردم استفاده کنند.

فرماندار فومن در رابطه  راهیان نور و پشتیبانی از اعزام این کاروان ها تصریح کرد: راهیان نور حرکت فرهنگی ارزشمندی است که از سال های پس از دفاع مقدس پایه ریزی شده است.

وی افزود: محوریت اجرای برنامه های راهیان نور برعهده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است ولی تعامل و همکاری در برگزاری این حرکت فرهنگی وظیفه همه دستگاه ها است.

فرماندار فومن تاکید کرد: سپاه به تنهایی نمی تواند در اجرای مطلوب این حرکت فرهنگی اقدام کرده و نیازمند همکاری و تعامل همه دستگاه ها است و بی توجهی و بی تفاوتی نسبت به راهیان نور غیر قابل قبول است.

مومنی زاده در پایان به نقش تأثیرگذار دستگاه های دیگر در برگزاری مطلوب راهیان نور اشاره و خاطرنشان کرد: اعزام کاروان های راهیان نوریکی از راهکارهای مهم انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل های بعداز دفاع مقدس و انقلاب اسلامی دارد.

  1. ناشناس گفت:

    اگر دولت و مسولین ما دهه فجر را درک می کردند وضعیتمان چنین نبود