کد خبر: 56488تاریخ انتشار : 0:59:42 - سه شنبه 17 ژانویه 2017

سرمربی شهرداری فومن؛

از بازیکنان و تماشاگران باغیرت فومنی تشکر می کنم

علی فلاح سرمربی شهرداری فومن پس از پیروزی تیمش مقابل حریف ماهشهریش در گفتگویی کوتاه با خبرنگار بهجت نیوز گفت:از بازیکنان جنگنده و تماشاگران باغیرت فومنی بابت حمایتشان تشکر می کنم.

به گزارش بهجت نیوز؛ علی فلاح سرمربی شهرداری فومن پس از پیروزی تیمش مقابل حریف ماهشهریش در گفتگویی کوتاه با خبرنگار بهجت نیوز گفت:از بازیکنان جنگنده و تماشاگران باغیرت فومنی بابت حمایتشان تشکر می کنم.

سرمربی شهرداری فومن تصریح کرد: این مسابقه به خوبی از سوی دو تیم برگزار شد مخصوصا تیم شهرداری ماهشهر که تیم بسیار خوبی است و از آنجائی که در جدول فاصله نزدیکی میان تیم ها وجود دارد این نزدیکی امتیاز حساسیت این مسابقه را بالا برده بود.

 علی فلاح اظهار کرد: در نیمه دوم بازیکنان ما دوندگی بیشتری از خود نشان دادند و الحمدالله توانستیم در یک بازی خوب و حساب شده با تلاش بازیکنان جنگنده شهرداری فومن سه امتیاز این مسابقه را کسب نمائیم.

وی در ادامه در رابطه با وضعیت تیم شهرداری فومن افزود: الحمدالله تیم از شرایط خوبی برخوردار است اما اگر مشکلات مالی و روحی روانی تیم حل گردد می تواند بسیار تاثیر گزار شود.

فلاح در پایان خاطر نشان کرد: ما به حواشی اصلا توجه نمی کنیم و تمام تمرکزمان بر روی مسائل فوتبالی است و لازم می دانم از همه تماشاگران با غیرت فومنی تشکر ویژه داشته باشم.

خبرنگار: امیر محمد مهرورز