کد خبر: 56268تاریخ انتشار : 1:17:46 - چهار شنبه 11 ژانویه 2017

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شفت

کشف بیش از 1 کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان شفت

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شفت از کشف بیش از 1 کیلو و 400 گرم در اجرای طرح پاک سازی نقاط آلوده و مقابله با توزیع کنندگان مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش بهجت نیوز؛ فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شفت از کشف بیش از 1 کیلو و 400 گرم در اجرای طرح پاک سازی نقاط آلوده و مقابله با توزیع کنندگان مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ علی صداقت در تشریح این خبر گفت : در اجرای این طرح و در پی اخبار و اطلاعات مردمی واصله و طی هماهنگی انجام شده با مرجع محترم قضایی ، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و ماموران انتظامی این فرماندهی اقدام به اجرای طرح به محوریت یکی از مناطق شهرستان نمودند.

وی در ادامه افزود : در اجرای این طرح مامورین با انجام تحقیقات میدانی و مشخص شدن نحوه فعالیت و مخفیگاه متهمین طی 4 فقره عملیات موفق به دستگیری12 نفر و کشف بیش از 1400کیلوگرم از انواع مواد مخدر شدند.
وی افزود : متهمین با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی گردیدند.

سرهنگ علی صداقت در پایان با تاکید بر استمرار این طرح توسط عوامل انتظامی این فرماندهی خاطر نشان کرد : باقدردانی از تعامل و مشارکت مردمی با پلیس در راستای برخورد با متخلفان از عموم شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مشکوک به ویژه در زمینه تولید و توزیع مواد مخدر ، مراتب رابه مرکز فوریت های پلیسی110 اعلام کنند.