عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران افزود: ایشان یار صمیمی امام (ره)، رفیق دیرین، همسنگر و همگام دوران مبارزات نهضت اسلامی و همکار نزدیک سال‌های متمادی در عهد جمهوری اسلامی برای امام خامنه‌ای بودند.

وی در ادامه خطاب به جوانان کشور گفت: توصیه می‌کنم تمام مردم ایران اسلامی، جوانان انقلابی، دانشجویان و معلمان چندین بار پیام رهبری را مطالعه کنند. همه باید بدانند که انقلابیون منصف و اخلاق‌مدار هستند.

مظلوم خداشهری ادامه داد: این اخلاق مداری را همه در پیام زیبای رهبری مشاهده کردند که ایشان با اشاره به سوابق و ابعاد مبارزه و فعالیت‌های قبل و پس از انقلاب ایشان، نمونه روشنی از الگوی مروت، اخلاق مداری و تقوای تام الهی در رفتار رهبری معظم است که علی‌رغم همه اختلاف نظرها؛ از مرز انصاف خارج نمی‌شوند.

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران هشدار داد: مردم انقلابی جمهوری اسلامی ایران به این نکته توجه داشته باشند که جریان فتنه و ضدانقلاب در تلاش است تا درگذشت یار امام و رهبری را تبدیل به فرصتی برای حیات مجدد، جولان و تفرقه کند و مطمئنا در دستور کار خود برگزاری مراسم‌های پرحجم؛ فراگیر و پیوسته در نقاط مختلف کشور را برنامه‌ریزی خواهد کرد.

وی یادآور شد: مردم انقلابی و مسئولان عالی رتبه کشوری باید به این نکته توجه کنند که شعارهای ساختارشکن و موج سواری برخی سران فتنه و خناسان از هم‌اکنون آغاز شده است. دشمنان قصد دارند تا درگذشت مرحوم هاشمی رفسنجانی را بهانه‌ای برای تسویه حساب با نظام و رهبری کنند. توجه و دقت در این فضا، امری ضروری است.

مظلوم خداشهری مرحوم هاشمی را متعلق به انقلاب دانست و بیان داشت: ما باید دقت کنیم و اجازه ندهیم برخی فتنه گران، افراد و جریان‌های خارج نظام تلاش کنند که درگذشت آقای هاشمی را ابزاری برای مطامع و موج سواری خود کنند و به عبارتی «او را متعلق به خود کنند».

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران با اشاره به این نکته که خناسان هنوز هم سودای خیانت دارند عنوان کرد: مقام معظم رهبری در پیام خود از «خناسان» یاد کردند؛ خناسان همان‌هایی هستند که در فتنه ۸۸ در فکر براندازی نظام بودند و بی‌رحمانه تلاش کردند که برخی از خواص مثل سران فتنه به نظام خیانت کنند. جوانان بسیجی و انقلابی گوش به زنگ باشند که این خناسان هنوز هم سودای خیانت دارند!

وی در ادامه سخنان خود خطاب به دشمنان تصریح کرد: دشمن بداند که جوانان مومن و انقلابی به هوش هستند و اجازه نمی‌دهند که مردی که برای پیروزی این انقلاب زندان رفته و شکنجه دیده است، ضد انقلاب و خناسان مصادره‌اش کنند و آن را دستاویزی برای ضربه زدن به انقلاب کنند.

مظلوم خداشهری یادآور شد: اطمینان داشته باشید که تمامی حزب‌اللهی‌ها و انقلابی‌ها در تشییع این مبارز کهنسال شرکت خواهند کرد و هرگز اجازه نمی‌دهند که پیکر ایشان روی دوش ضدانقلاب و دشمنان نظام تشییع شود.

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران در پایان خطاب به جوانان مومن و متعهد انقلابی گفت: جوان انقلابی هرگز اجازه نخواهد داد که جامعه دو قطبی شود. جوان انقلابی با حضور در تشییع پیکر یار امام و رهبری به دشمنان و خناسان نشان می‌دهد که ایشان با ولایت شروع کرد و با دست ولاییان به خاک سپرده خواهد شد.

انتهای پیام/