کد خبر: 56243تاریخ انتشار : 16:37:28 - دوشنبه 9 ژانویه 2017

یادداشت/مصطفی کوچکی

مردی از دل تاریخ انقلاب به سرای باقی شتافت

مصطفی کوچکی از فعالان رسانه ای فومنی در یادداشتی کوتاه با اشاره به رحلت آیت الله هاشمی عنوان کرده است که مردی از دل تاریخ انقلاب به سرای باقی شتافت.

به گزارش بهجت نیوز؛ مصطفی کوچکی از فعالان رسانه ای فومنی در یادداشتی کوتاه با اشاره به رحلت آیت الله هاشمی عنوان کرده است که مردی از دل تاریخ انقلاب به سرای باقی شتافت.این یادداشت به شرح ذیل است:

 

از نسل اول انقلاب کسی رفته است.امت حزب الله با همه فرازها و فرودهایش اکنون به نظاره نشسته وفات مردی را که رهبرش او را در ۵۹ سال گذشته همکار و همدل در برهه های فراوان خوانده است.

و همچنین ایستاده به امتحانی دشوار، امتحانی برای ادامه ی راه انقلاب. دندان ها تیزند برای تکه تکه کردن انقلاب؛ ایستاده اند که صف متحد ملت را پاره پاره کنند و از احساسات موافقان و مخالفان مردی که رفته است، موجی بسازند که نتیجه اش هر چه باشد دودی است که چشم ملت ایران را خواهد سوزاند.
با همه ی “اختلاف نظرها و اجتهادهای متفاوت” امروز روزی است که مردی از دل تاریخ انقلاب به سرای باقی شتافت و هر چه باشد امت حزب الله باید چشمش به سرانگشت رهبرش باشد که نخواسته و نمی خواهد که بذر اختلاف، کشور را به ناکجاآباد ببرد.

باید این راه “پر خطر و پر افتخار” را همچنان ادامه داد که با یا بدون حضور افراد، انقلاب کبیر اسلامی ادامه دارد و این ما هستیم که باید نسبت مان را با خمینی عزیز و مسیری که در پیش رویمان قرار داده است روشن نماییم.