کد خبر: 56184تاریخ انتشار : 14:25:23 - شنبه 7 ژانویه 2017

یادداشت/رضا بابائی

تا فصل انتخاب ملت نمایشی دیگر اجرا نمائید!

رضا بابائی از فعالان سیاسی شهر فومن در یادداشتی به حضور وزیر ارتباطات در شهرستان فومن اشاره کرده است و خطاب به برخی از مسئولین شهرستان پیشنهاد داده است برای خالی نبودن عریضه و طومار خدمات بی شائبه دولت روحانی در اندک زمان باقیمانده تا فصل انتخاب ملت، نمایشی دیگر با حضور وزیری کاربردی تر را اجراء نمایند.

به گزارش بهجت نیوز؛ رضا بابائی از فعالان سیاسی شهر فومن در یادداشتی به حضور وزیر ارتباطات در شهرستان فومن اشاره کرده است و خطاب به برخی از مسئولین شهرستان پیشنهاد داده است برای خالی نبودن عریضه و طومار خدمات بی شائبه دولت روحانی در اندک زمان باقیمانده تا فصل انتخاب ملت، نمایشی دیگر با حضور وزیری کاربردی تر را اجراء نمایند. یادداشت فوق به شرح ذیل می باشد؛

و چه جالب سهم شَهرم حتی پس از برجامِ نافرجام از کابینه دولت تدبیر حضور وزیر ارتباطات بوده و بس.اما چرا ؟
چرا در این برهه و پس از ۳ سال از گذشت عمر دولت تدبیر شاهد حضور وزیر ارتباطات در شهر فومن هستیم. مطمعناً خبر گردش کاملاً سیاسی ایشان شما بخوانید (دور دور تبلیغاتی) در ذهن هر مخاطبی شائبه یارکشی و شو بودن این دست سفرها را افزایش می دهد.
بهرحال ۳ سال و اَندی از عمر دولت فعلی میگذرد،سفره ملت کوچکتر. معیشت مردم دشوارتر. عزّت جامعه خدشه وار تر. از نگاه جامعه بین الملل منزوی تر. تحریمها افزون تر و دستاوردهای غرور آفرین ملت بر باد رفته.
اینک میپرسیم…آیا اساساً دولتی که مدعی اعتدال در امور است و عملکرد خود را غیر قابل نقد میداند، چه نیاز به اجرای اینگونه شوی حضور وزرای میلیاردر در سطح شهرستانها دارد؟!
اینکه چرا سهم شَهرم از میان دولتمردان خسته کابینه آقای روحانی شخص اول وزارتخانه ارتباطات بوده خود محل بحث است.
در حالیکه اثر ملی و میراث فرهنگی شهرمان (پل ورودی) به دغدغه اصلی مردم فهیم شهرستان مبدل گشته چرا و به چه دلیل جناب واعظی به فومن سفر میکند…آیا هدف این سفر غیر از اهداف سیاسی جناح مطبوع است؟
آیا مشکل شهر فومن به مقوله ضعف در اینترنت و تلفن و غیره….معطوف میگردد؟
یا نه شهری که کثیری از واحدهای صنعتی آن چندین سال است در سکوت مرگبار دستگاههای خاموش خود فرو رفته و بر جمعیت بیکار جوانان شهرش که اکثراً تحصیلکرده هستند افزوده می شود. نیاز به نگاهی ویژه دارد؟
آیا حال که دولت تدبیر در پی گرفتن ماهی در تلاطم رودخانه مشوش اذهان ملت است نمی توانست برای اجرای طرح یارکشی سیاسی و یا همگام سازی سیاسیون حامی خود حداقل برای دلخوشکُنک ملت وزیری مانند آقای نعمت زاده میلیاردر را به شهرمان فومن گسیل دهد…
یعنی این ابتدائی ترینها را هم نمیدانید ، ما باید به شما گوشزد کنیم؟
اینقدر هم سیاسی نیستید . در این شهر هستند مسئولینی که حداقل برای گرفتن عکس یادگاری با ایشان سر از پا نمی شناسند و از در کنارشان بودن و یادگاری گرفتن به خود می بالند..
پیشنهاد میدهم..
آقایانی که مسئولیت دفتر حمایت دولت را در شهرستان فومن برعهده دارند برای خالی نبودن عریضه و طومار خدمات بی شائبه دولت روحانی در اندک زمان باقیمانده تا فصل انتخاب ملت، نمایشی دیگر با حضور وزیری کاربردی تر که البته اگر پیدا کردید …اجراء نمائید..
شاید موثر افتاد.
البته شاید.

 1. یاران گفت:

  احسنت

  حرف حق و بجایی ست

  البته خب در شهری که هر روز یک داستان جدید
  نماینده و فرماندار با هم ناسازگاری دارند و مشکلات مردم هم معطل این اختلاف
  تقسیم غنائم بین طرفداران نماینده به نسبت مساوی انجام نشده و همه مدعی هستند!!!!!!!
  فرماندار هم که صرفا کارش این شده بدون هیچگونه عملیات اجرایی-نظارتی صرفاً مسئول روابط عمومی را یالانچی خود کرده تا فضای مجازی را پر کند از عکسهای تبلیغاتی
  شورای مشورتی شهر و استان می شوند افرادی بیسوادی که هر جمله خبریشان در فضای مجازی پر از غلط املایی است (بخوانید همان مشاور بیسواد)
  برخی هم فعلا نفعشان در سکوت است

  ماجرای این دولت و وزرای میلیاردی نجومی بگیرشان هم که جای خود دارد
  ……………

  خب تهش هم این میشود که یک وزیر انتخاباتی بیاید در شهر و استان که هدف اصلی اش تبلیغ است نه خدمت