کد خبر: 56060تاریخ انتشار : 0:04:51 - یکشنبه 1 ژانویه 2017

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست گیلان اعلام کرد؛

برنامه ریزی ویژه یگان حفاظت محیط زیست گیلان برای پایش معادن شن وماسه

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان گیلان صبح امروز به منظور جلوگیری از بروز هرگونه تخلف احتمالی در برداشت شن و ماسه از مناطق مختلف استان ؛اعلام کرد این یگان با همکاری و همراهی حوزه معاونت فنی اداره کل اقدام به برنامه ریزی منسجم برای گشت ،کنترل و پایش این معادن کرده است .

به گزارش بهجت نیوز؛ فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان گیلان صبح امروز به منظور جلوگیری از بروز هرگونه تخلف احتمالی در برداشت شن و ماسه از مناطق مختلف استان ؛اعلام کرد این یگان با همکاری و همراهی حوزه معاونت فنی اداره کل اقدام به برنامه ریزی منسجم برای گشت ،کنترل و پایش این معادن کرده است .
ساسان اکبری پور فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان با اعلام این مطلب گفت با توجه به لزوم کنترل این واحدها که در رودخانه ها ،پشت سد و سایر مناطق پس از طی مراحل قانونی اقدام به دریافت مجوز فعالیت می کنند ضروری است واحدهای مذکور صرفا برابر مجوزهای دریافت شده و در منطقه جغرافیایی مشخص نسبت به برداشت مصالح فعالیت کنند و از هرگونه تخریب محیط زیست پرهیز نمایند.

اکبری پور افزود: در این راستا یگان حفاظت محیط زیست استان در روزهای آینده با برقراری گشت و کنترل ویژه معادن برداشت شن و ماسه از هرگونه تخلف احتمالی ممانعت به عمل خواهد آورد.