کد خبر: 56055تاریخ انتشار : 23:49:20 - شنبه 31 دسامبر 2016

فرماندار فومن؛

تکلیف پروژه تقاطع غیرهمسطح ورودی شهر فومن مشخص شود

مراسم معارفه مدیر راه وشهرسازی و راهداری شهرستان فومن صبح امروز در دفتر فرمانداری این شهرستان با حضور محمدرضا نازک کار مدیر ساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی گیلان در حالی برگزار شدکه فرماندار شهرستان فومن خواستار تعیین تکلیف هرچه سریعترپروژه تقاطع غیرهمسطح ورودی شهر فومن و مسکن مهر این شهرستان شد.

به گزارش بهجت نیوز؛مراسم معارفه مدیر راه وشهرسازی و راهداری شهرستان فومن صبح امروز در دفتر فرمانداری این شهرستان با حضور محمدرضا نازک کار مدیر ساخت و توسعه راه های اداره کل راه و شهرسازی گیلان در حالی برگزار شدکه فرماندار شهرستان فومن خواستار تعیین تکلیف هرچه سریعترپروژه تقاطع غیرهمسطح ورودی شهر فومن و مسکن مهر این شهرستان شد.

فرماندار فومن در این جلسه با اشاره به کارنامه مطلوب وزارت راه و شهرسازی در اجرای پروژه های عمرانی به ویژه در شهرستان ،اظهار کرد: در همین راستا عملکرد اداره کل راه و شهرسازی و دستگاه تابعه آن در شهرستان فومن نیز مطلوب بوده است.

میرشمس مومنی زاده ضمن تقدیرازخدمات مدیران وکارشناسان راه وشهرسازی ،به پروژه های نیمه کاره مسکن مهر و تقاطع غیر همسطح ورودی شهر فومن اشاره کرد و افزود:به رغم تلاش ها و اقدامات خوب انجام شده در دو سال گذشته ، هنوز این پروژه ها بعد از سال ها ناتمام مانده اند.

وی ادامه داد:انتظار می رود با توجه به بازخورد نامطلوب طولانی شدن مدت ساخت این پروژه در افکار عمومی شهرستان، اداره کل راه و شهرسازی برای تکمیل پروژه مسکن مهروهمچنین تسریع دراتخاذ تصمیم مناسب و تعیین تکلیف پروژه تقاطع غیرهمسطح ورودی شهرپیگیری لازم بعمل اورد.

فرماندار فومن با بیان اینکه ما به عنوان مسئول شهرستان باید پاسخگوی مردم و افکارعمومی باشیم، خاطرنشان کرد: توقف طولانی مدت یک پروژه نه به نفع نظام و نه. مردم است واقتضادارد باملحوظ داشتن همه جوانب وملاحظات فنی، اقتصادی واجرایی مناسب ترین تصمیم اتخاذ وپروژه ازبلاتکلیفی خارج شود.

در پایان این جلسه باتوجه به انتزاع راه و شهرسازی از راهداری ،نیما شفقی رئیس سابق راه و شهرسازی فومن به عنوان مدیریت جدید راهداری شهرستان و امید یزدان داد به عنوان رئیس جدید راه و شهرسازی فومن معرفی شد.