کد خبر: 55977تاریخ انتشار : 23:59:37 - پنجشنبه 29 دسامبر 2016

فرمانده سپاه ناحیه فومن:

فتنه 88 همچون فتنه عاشورای 61 باید زنده بماند/بسیجیان و سپاهیان با تمام وجود از انقلاب دفاع می کنند

فرمانده سپاه ناحیه فومن با تأکید بر اینکه حماسه 9 دی باید زنده بماند، گفت: فتنه گران قصد دارند تا واژه «فتنه» را حذف کنند؛ اما باید بدانند فتنه 88 همچون فتنه عاشورای 61 بود که باید تا ابد زنده بماند.

به گزارش بهجت نیوز؛ فرمانده سپاه فومن در گفتگو با خبرنگار بهجت نیوز در رابطه با حماسه 9 دی اظهار کرد: یک روی حماسه 9 دی وحدت و همبستگی مردم ولایتمدار است و روی دیگر آن واکنش مردم نسبت به جریان فتنه. 13 ماه قبل از انتخابات 88 واژه «تقلب» در آمریکا به عنوان رمز کودتای مخملین مطرح شد. در همین راستا عده ای در ایران خواستار تشکیل کمیته صیانت از آراء شدند؛  این خواسته به معنای قبول نداشتن نظام جمهوری اسلامی بود.

سرهنگ پاسدار فردین میرزاپور با بیان اینکه فتنه 88 شورش اشرافیت بر جمهوریت بود، تصریح کرد: انتخابات بهانه ای بیش نبود و دشمن اصل ولایت فقیه را نشانه رفته بود. لذا اگر درایت رهبری که عهده دار حفاظت از کیان انقلاب اسلامی می باشد و بصیرت مردم نبود، فتنه 88 به نظام ضربه مهلکی وارد می کرد.

وی با تأکید بر اینکه حماسه 9 دی باید زنده بماند، گفت: فتنه گران قصد دارند تا واژه «فتنه» را حذف کنند؛ اما باید بدانند فتنه 88 همچون فتنه عاشورای 61 بود که باید تا ابد زنده بماند.

فرمانده سپاه ناحیه فومن در ارتباط با نقش نشست های بصیرتی در سطح جامعه عنوان کرد: نشست های بصیرتی که در رابطه با فتنه سال 88 در کشور برگزار می گردد ابعاد مختلف آن فتنه را برای مردم تشریح و مشخص می نماید.

با اشاره به نقش بسیجیان و سپاهیان اسلام خاطر نشان کرد: بسیجیان و سپاهیان اسلام با تمام وجود از کیان انقلاب اسلامی دفاع کرده و گوش به فرمان فرماندهی معظم کل قوا امام خامنه ای مدظله العالی هستند و ان شاء الله با ظهور منجی عالم بشریت امام زمان(عج) پرچم انقلاب اسلامی خود را به دست ایشان می رسانیم.